شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 سال 2018 همانند تمامی دوره‌های دیگر برای شرکت اپل دارای مزایا و معایب دیگری بود. با وجود تمام اتفاقات خوب و مثبت برای این شرکت، اپل در سال 2018 با دو مشکل بزرگ مواجه بوده است.

مشکل اول شرکت اپل در سال 2018 مربوط به آیفون XR و کاهش میزان فروش این محصول می‌شد. بسیاری از تحلیلگران در چند ماه اخیر شایعات منفی در مورد میزان فروش کم این محصول را منتشر کرده بودند که در نهایت باعث شد تا ارزش سهام اپل در مدت زمان کوتاهی کاهش پیدا کند. در نتیجه انتشار این گزارش‌ها ارزش سهام کل اپل از یک تریلیون دلار کاهش پیدا کرد و مسائل مربوط به افزایش قیمت تعرفه ورود آیفون‌ها به شدت این مسئله افزود.

بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که مسئله یاد شده به هیچ وجه به فعالیت اشتباه اپل مربوط نمی‌شد و ریشه اصلی این مسئله به پیش بینی‌های منفی نسبت به آیفون XR و دیگر محصولات این کمپانی مربوط می‌شد. در این میان، تحلیلگران بر این باور هستند که اپل یک اشتباه تجاری بزرگ در سال 2018 داشته است که به طور مشخص به توقف تولید سری محصولات ایرپورت مربوط است.

اپل دقیقاً در زمانی که بازار عرضه و فروش محصولات مبتنی بر شبکه‌های محلی و خانگی در حال رشد است، از عرصه تولید این محصولات بیرون آن و دیگر تلاشی در زمینه تولید محصولات مبتنی بر این زمینه نکرد. تمامی سری محصولات ایرپورت تولید شده توسط شرکت اپل در سال 2018 به فروش رسیدند و اپل اعلام کرد که دیگر این محصولات را در بازار به فروش نمی‌رساند. همین مسئله باعث شد تا فعالیت اپل در سال جاری در یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازار فناوری کاهش پیدا کند. این در حالی است که اپل در سال جاری با عرضه محصولاتی نظیر هوم پاد و اپل تی وی فعالیت‌های قابل توجهی در زمینه تولید محصولات هوشمند سازی خانه کرده است با این حال کاربران از استفاده از روترهای اختصاصی اپل محروم شده‌اند.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

از آنجاييكه شخصا از ايرپورت ٣ترابايتي اپل استفاده ميكنم و نقش آن بعنوان يك روتر و وايرلس كننده اينترنت و هم يك هارد اكسترنال پرقدرت كه توانايي ذخيره مقادير بسيار زيادي از داده ها را دارد و هم بعنوان يك بخش بسيار مهم در Time Machin به سرعت و در...

از آنجاييكه شخصا از ايرپورت ٣ترابايتي اپل استفاده ميكنم و نقش آن بعنوان يك روتر و وايرلس كننده اينترنت و هم يك هارد اكسترنال پرقدرت كه توانايي ذخيره مقادير بسيار زيادي از داده ها را دارد و هم بعنوان يك بخش بسيار مهم در Time Machin به سرعت و در فضاي وايرلس از تمام دستگاههاي اپل نسخه BackUp تهیه میکند ، لذا با این نظریه کاملا موافقم که؛
دقيقا يكي از بزرگترين اشتباهات اپل در سال٢٠١٨ ميلادي ، توقف توليد Airport بوده است.

مشاهده ادامه کامنت
  Attachments
  1. Pedram Rahiminik
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...