سبد خرید خالی‌ست.
123

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل از ماه‌های ابتدایی سال 2018 اقدام به ارائه خدمات تعویض باتری آیفون با قیمت بسیار پایین کرده بود که حالا با فرا رسیدن روزهای پایانی سال جاری میلادی به این برنامه پایان داده است.

در ماه‌های ابتدایی سال 2018 اپل به کاهش عمدی سرعت آیفون‌ها به دلیل مشکلات مربوط به باتری آن‌ها اعتراف کرده بود که همین مسئله باعث بروز مشکلات زیادی برای این کمپانی شده بود. اپل اعلام کرده بود که تا پایان سال 2018 و مشخصاً تا روز سی و یکم دسامبر 2018 خدمات تعویض باتری آیفون‌های قدیمی را با قیمت 29 دلار ارائه می‌دهد. اپل اعلام کرده بود که این خدمات تنها در صورتی به کاربران ارائه می‌شود که مشکلات مربوط به خرابی باتری در دستگاه‌های آن‌ها احراز شده باشد و کاربران با مراجعه به اپل استورهای رسمی در سراسر جهان می‌توانستند از این خدمات بهره ببرند.

اما حالا با فرا رسیدن روز سی و یکم دسامبر اپل به این برنامه پایان داده است و از این پس خدمات تعویض باتری آیفون‌ها را با قیمت سابق یعنی 79 دلار ارائه می‌دهد. گفتنی است که این خدمات مشخصاً برای آیفون 6، 6 پلاس، 6 اس، 6 اس پلاس، 7، 7 پلاس، 8، 8 پلاس و آیفون اس ای ارائه می‌شد و دستگاه‌های جدیدتر شامل آیفون X، XS و XR امکان تعویض باتری با قیمت پایین‌تر را نداشتند.

اپل علاوه بر کاهش خدمات تعویض باتری آیفون‌ها در سال جاری، اقدام به عرضه قابلیت مدیریت باتری و بازدهی پردازنده از طریق آپدیت‌های نرم افزاری در آی او اس 11.4 به بعد کرده بود که از آن طریق کاربران می‌توانستند میان بازدهی کامل پردازنده آیفون‌ها و همچنین بهینه سازی مصرف باتری آن‌ها یک گزینه را انتخاب کنند؛ با این حال اپل به طور کامل مسائل مربوط به کاهش سرعت آیفون‌ها را تا به امروز حل کرده است و کاربران در صورت مواجه بودن با مشکلات مشابه باید با پرداخت قیمت سابق اقدام به تعمیر دستگاه خود کنند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location