سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-Xi

خرید آیفون اپل

 اطلاعات مربوط به تصمیم اپل برای نام‌گذاری یکی از تلفن‌های هوشمند خود با عنوان آیفون XI اولین بار در نیمه دوم سال 2018 میلادی منتشر شده بود و حالا مشخص شده که این شایعات همچنان پابرجا است و بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که اپل در آینده از این نام برای معرفی یکی از تلفن‌های هوشمند خود استفاده خواهد کرد.

مجله اینترنتی فوربس به تازگی ضمن تائید پیش بینی‌های مربوط به عدم تغییر طراحی آیفون‌ها در سال 2019 اعلام کرده که اپل در سال 2020 از آیفون XI با طراحی جدید و خاص رونمایی می‌کند. Gordon Kelly به تازگی اعلام کرده که اپل در سال 2019 میلادی تلاش می‌کند تا قیمت تلفن‌های هوشمند خود را نسبت به قبل کاهش دهد و تلاشی درزمینهٔ تغییر یا اضافه کردن قابلیت‌های مختلف ارائه شده در آن نمی‌کند.

اما اپل تصمیم دارد تا در سال 2020 قابلیت‌ها و کاربردهای آیفون‌های پرچم‌دار خود را به طور کامل تغییر دهد. این کمپانی از همین حالا همکاری جدیدی را با شرکت سونی درزمینهٔ تعبیه سنسورهای تشخیص سه بعدی و عمق بیشتر در آیفون‌ها شروع کرده است که بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که نتیجه آن منجر به افزایش دقت و سرعت عملکرد فیس آیدی خواهد شد.

با این حال مجله اینترنتی فوربس بر این عقیده است که شرکت اپل تا دو سال آینده طی همکاری با شرکت سونی سیستم تشخیص عمق دوربین پشتی آیفون را تقویت می‌کند و از آن طریق به کاربران امکان اجرای بازی‌های مبتنی بر واقعیت افزوده و اپلیکیشن‌های کاربردی دیگر مبتنی بر ARKit را به کاربران می‌دهد.

علاوه بر این، شرکت اپل تصمیم دارد تا در سال 2020 تصمیم دارد تا سه لنز مجزا را در دوربین پشتی این تلفن‌های هوشمند قرار دهد و به احتمال زیاد آن را با نام آیفون XI آماده عرضه به بازار جهانی کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location