شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 گزارش‌های تحلیلی اخیر برای بار دیگر حاکی از آن است که فروش آیفون XS Max قرار است به نصف کاهش پیدا کند.

بر اساس ادعای جدید خبرگزاری رویترز، میزان درخواست برای خرید این تلفن هوشمند به 50 تا 45 میلیون واحد در سه ماهه ابتدایی سال 2019 کاهش پیدا خواهد کرد. در نتیجه می‌توان پیش بینی کرد که فروش آیفون XS Max در سال جدید نزدیک به 5 میلیون کاهش پیدا می‌کند و اپل تولید این محصول را در بازه زمانی یاد شده تا 48 درصد کاهش می‌دهد.

گفتنی است که این مسئله به دلیل کاهش فروش تلفن‌های هوشمند و تقاضا برای خرید این محصولات در بازه سه ماهه ابتدایی هر سال مالی خواهد بود و این امر به طور کامل طبیعی است. به طور معمول در بازه سه ماه پایانی هر سال میلادی میزان فروش محصولات هوشمند و الکترونیکی به دلیل تعطیلات پایانی سال افزایش پیدا می‌کند و پس از آن میزان فروش این محصولات در بازه سه ماهه ابتدایی سال بعد کاهش قابل توجهی پیدا می‌کند.

اپل معمولاً آیفون‌های خود را در ماه سپتامبر هر سال میلادی رونمایی می‌کند و فروش آن‌ها را در ماه نوامبر آغاز می‌کند. بر این اساس از ماه نوامبر تا پایان هر سال میلادی فروش تلفن‌های هوشمند افزایش پیدا می‌کند و پس از آن بازار این محصولات با رکود قابل توجهی مواجه می‌شود.

بر این اساس پیش بینی می‌شود تا برای بار دیگر در بازه سه ماه دوم سال 2019 میلادی میزان فروش آیفون XS Max برای بار دیگر افزایش پیدا کند و اپل برای دیگر میزان فروش محصولات خود را افزایش دهد. گفتنی است که در این میان، قیمت فروش آیفون XS Max با برچسب 1500 دلار نیز در کاهش تمایل خریداران به انتخاب این محصول بی‌تأثیر نیست و ممکن است کاربران در این ماه‌های ابتدایی سال 2019 تمایلی به خرید این محصول نداشته باشند؛ اما پس از آن فروش این محصول برای بار دیگر روند صعودی پیدا خواهد کرد. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...