شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

اخیراً یکی از کاربران تصویری از انفجار آیفون XS Max در جیب خود را منتشر کرده است و ادعا کرده که این تلفن هوشمند بدون هیچ گونه هشدار قبلی به یک باره شروع به آتش گرفتن کرده است.

عکس‌های مربوط به انفجار آیفون XS Max اولین بار در وب سایت iDropNews منتشر شده است که طی آن مشخص شده که یکی از نسخه‌های این تلفن هوشمند در تاریخ دوازدهم دسامبر سال 2018 میلادی در جیب یکی از کاربران شروع به آتش گرفتن کرده و در نهایت منفجر شده است.

«جاش هیلارد» اهل ایالت اوهایو آمریکا اعلام کرده که آیفون XS Max در اختیار او به یک باره شروع به داغ شدن بیش از حد کرد و او در جیب خود احساس گرمای بیش از اندازه و غیرمعمول کرد. وی پس از متوجه شدن این مسئله آیفون را از جیب خود درآورد و در نهایت متوجه شد که گوشی در حال آتش گرفتن و انفجار است.

هیلارد در نهایت به یک اپل استور مراجعه کرد و دستگاه را به متصدیان این فروشگاه نشان داد. او ادعا می‌کند که پس از بیست دقیقه صحبت با یکی از کارکنان اپل استور او توانست با روش‌هایی خاص سیم کارت را از دستگاه منفجر شده بیرون بیاورد. با این حال این کارمند اپل استور اعلام کرد که فعلاً نمی‌تواند در مورد دلیل انفجار آیفون XS Max در اختیار هیلارد ادعایی بکند و در نهایت دستگاه باید توسط افراد متخصص در زمینه مسائل ایمنی دستگاه‌های الکترونیکی مورد بررسی قرار گیرد.

هیلارد ادعا کرده که آیفون XS Max در اختیار خود را تنها 3 هفته استفاده کرده بود و هرگز به تعمیرکاران متفرقه برای تعمیر یا دست‌کاری آن مراجعه نکرده بود. با این حال دستگاه بدون هیچ دلیلی حرارت بسیار زیادی در حین کار پیدا کرده و در نهایت منفجر شده است. وی در نهایت اعلام کرده که اپل استور در حال بررسی دلیل اصلی دستگاه است و فعلاً پاسخ دقیقی به او ارائه نداده است. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...