سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

شرکت سونی تنها دو روز پیش از شروع ماه ژانویه 2019 بازی‌های مربوط به پلی استیشن پلاس ژانویه 2019 را مشخص کرده است و کاربران می‌توانند به این بازی‌ها به زودی دسترسی داشته باشند.

سونی همانند ماه‌های گذشته تعدادی از بازی‌های ارائه شده در شبکه پلی استیشن نتورک را برای کنسول‌های اختصاصی خود آماده عرضه کرده است. بازی‌های ارائه شده برای پلی استیشن پلاس ژانویه 2019 برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 3 و پلی استیشن ویتا آماده عرضه شده است. برای دسترسی به این بازی‌ها کاربران می‌توانند با خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس در ژانویه 2019 اقدام به دانلود و نصب این بازی‌ها کرده و از آن‌ها در مدت زمان مشخص استفاده کنند.

هر یک از بازی‌های ارائه شده در سرویس پلی استیشن پلاس برای مدتی خاص آماده عرضه شده‌اند. بر این اساس، کاربران می‌توانند از اول ژانویه 2019 تا 5 فوریه به این بازی‌ها دسترسی داشته باشند. همان‌طور که گفته شد استفاده از این بازی‌ها مستلزم خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس و شارژ حساب کاربری است و پس از آن در زمان مشخص می‌توانند به این بازی‌ها دسترسی داشته باشند.

در این مجموعه 3 بازی برای پلی استیشن 4 و 2 بازی برای پلی استیشن 3 و پلی استیشن ویتا آماده عرضه شده است و کاربران می‌توانند به مدت یک ماه به آن‌ها دسترسی داشته باشند. بازی‌های ارائه شده در لیست یاد شده که از دو روز دیگر آماده استفاده و دسترسی توسط کاربران هستند، به شرح زیر هستند و کاربران می‌توانند از همین حالا این بازی‌ها را برای اجرای محدود تارگت کرده و از اجرای آن‌ها در طول یک ماه آینده لذت ببرند.

  • -PS4

Steep

Portal Knights

Fallen Legion: Flames of the Rebellion (also on PS Vita)

  • -PS3

Zone of the Enders HD Collection

Amplitude

  • -

PS Vita

Fallen Legion: Flames of the Rebellion (also on PS4)

Super Mutant Alien Assault

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location