سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 یکی از مهم‌ترین دغدغه‌هایی که کاربران آیفون‌ها و آیپدها با آن مواجه هستند، روش پاک کردن اپل آیدی از روی آیفون به صورت کامل و یکپارچه است.

اپل آیدی یک حساب کاربری امنیتی به حساب میاید و در حقیقت بیانگر هویت کاربر و صاحب دستگاه تنظیم شده روی آن است. اگر اپل آیدی تنظیم شده روی یک دستگاه قابل دسترسی نباشد، کاربر توان استفاده از بسیاری از قابلیت‌های روزمره آیفون یا آیپد را نخواهد داشت.

مواردی نظیر نصب اپلیکیشن از اپ استور، دسترسی به مخاطبین و تصاویر ذخیره شده در آیکلاود و ایمیل آیکلاود از جمله مواردی است که برای استفاده از آن‌ها حتماً باید اطلاعات اپل آیدی به طور کامل در اختیار کاربر قرار گرفته باشد. در صورتی که هر یک از اطلاعات اپل آیدی در اختیار کاربر نباشد، به هیچ وجه امکان استفاده از این قابلیت‌ها وجود ندارد.

علاوه بر این، باید به یاد داشت که عدم داشتن اطلاعات اپل ایدی باعث می‌شود تا حتی کاربر امکان حذف این حساب کاربری را از روی آیفون نداشته باشد. بر این اساس به کاربران توصیه می‌شود تا به هیچ وجه از اپل آیدی‌های کارتی و آماده برای کارهای مختلف خود استفاده نکنند چرا که در غیر این صورت امکان دسترسی به اطلاعات شخصی و حتیقابلیت‌های اصلی دستگاه از بین برود.

در این میان برخی اوقاتشاید کاربران تمایل به حذف کامل اپل آیدی از داخل سرورهای اپل را داشته باشند. این مسئله باعث می‌شود تا تمامی اطلاعات ذخیره شده کاربری آن‌ها از سرورهای اپل پاک شود.

روش پاک کردن اپل آیدی از سرور اپل

 روش انجام این کار مستلزم داشتن تمام اطلاعات کاربری اپل آیدی است. پیش از انجام این کار از بکاپ گرفتن تمام اطلاعات خود مطمئن شوید و اپل آیدی را از تمام دستگاه‌های خود ساین اوت کنید.

1. وارد صفحه حریم خصوصی سایت رسمی اپل شوید.
2. اطلاعات اپل آیدی را وارد کنید و ساین این شوید
3. در قسمت پایین Request to delete your account را بزنید
4. گزینه‌های امنیتی شامل بکاپ گرفتن و اشتراک‌های خود را در اپل آیدی را برسی کنید
5. گزینه Continue را بزنید
6. گزینه permanently delete your Apple ID account را بزنید تا اپل آیدی برای همیشه پاک شود

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location