سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

شرکت نتفلیکس به تازگی تصمیم گرفته که سیستم خرید اشتراک درون برنامه‌ای را از نسخه آی او اس اپلیکیشن رسمی خود حذف کند.

بر این اساس، کاربران آیفون‌ها و آیپدها که از این پس اقدام به نصب و خرید اشتراک نتفلیکس می‌کنند، امکان دسترسی به خرید اشتراک به صورت درون برنامه را نخواهند داشت. این اقدام نتفلیکس به صورت مشخص به محدودیت‌های اعمالی شرکت اپل برای عرضه سیستم پرداخت درون برنامه‌ای در اپ استور مربوط می‌شود. بر اساس این تغییرات، شرکت اپل اعلام کرده که بابت فروش اشتراک‌های درون برنامه‌ای حق اشتراک بیشتری را از توسعه دهندگان سرویس‌های مختلف دریافت می‌کند.

در این میان، نتفلیکس اقدام به حذف سیستم پرداخت درون برنامه‌ای خود کرده است و بر این اساس، کاربران آیفون‌ها و آیپدها از این پس تنها از طریق سافاری امکان پرداخت و خرید اشتراک این سرویس را خواهند داشت. نتفلیکس تصمیم دارد تا از این طریق محدودیت‌های مربوط به پرداخت حق اشتراک به شرکت اپل را حذف کند و به‌جای آن به صورت مستقیم با کاربران در ارتباط باشد. نتفلیکس بر این اعتقاد است که نحوه تجارت اپل درزمینهٔ فروش محصولات تجاری و دریافت حق فروش آن‌ها به کاربران غیرمنصفانه است و به همین دلیل ارائه سرویس‌های درون برنامه‌ای خود را از اپ استور حذف کرده است.

اپل بر اساس قانون جدید خود بیش از 30 درصد از سود فروش هر اشتراک را برای خود برمی‌دارد که این مسئله باعث نارضایتی بسیاری از توسعه دهندگان و فروشندگان اپلیکیشن‌ها را در بر داشته است و آن‌ها در تلاش‌اند تا به صورت مستقل محصولات خود را به کاربران بفروشند.

نتفلیکس اعلام کرده که فعالیت خود را درزمینهٔ فروش اشتراک رون برنامه با گوگل ادامه می‌دهد و کاربران دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل اندروید محدودیت‌های مشابه با آیفون‌ها و آیپدها را نخواهند داشت و همچنان می‌توانند از طریق پلی استور به صورت درون برنامه‌ای اشتراک مورد نظر خود را دریافت کنند. 

گفتنی است که کاربران همچنان میتوانند از طریق خرید گیفت کارت نتفلیکس از اشتراک این سرویس بهره‌مند شوند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location