سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

اخیراً قابلیت Find my iPhone به یک کاربر کمک کرده تا مکان ماشین سرقتی خود را پیدا کند و هم‌زمان به آیفون و ماشین خود را دوباره پیدا کند.

بر اساس گزارش جدید شبکه خبری Channel 5 در شهر نشویل مرکز ایالت تنسی آمریکا، فردی به نام «چیس ریچاردسون» به تازگی توانسته مکان اتومبیل دزدیده شده خود را از طریق قابلیت پیدا کردن آیفون بیابد. تنها یک روز پیش از این رویداد، فردی با استفاده از اسلحه اقدام به تهدید او کرده بود و اتومبیل او را ربوده بود.

صاحب اتومبیل، آیفون خود را در آن جا گذاشته بود و همین مسئله باعث شده بود تا او بتواند از طریق قابلیت Find my iPhone موقعیت مکانی آیفون و همچنین اتومبیل دزدیده شده خود را پیدا کند. وی در نهایت با پلیس تماس گرفت و با کمک نیروهای امنیتی مکان اتومبیل را پیدا کرد و در نهایت علاوه بر آیفون خود به اتومبیل به سرقت رفته خود را دوباره به دست آورد.

قابلیت Find my iPhone ارائه شده در تلفن‌های هوشمند اپل می‌تواند از طریق بستر اینترنت، اطلاعات مربوط به موقعیت مکانیدستگاه را به صاحب دستگاه ارائه دهد. کاربران کافی است پس از وارد کرد اطلاعات مربوط به اپل آیدی خود در وب سایت رسمی شرکت اپل اقدام به پیدا کردن موقعیت مکانی تلفن هوشمند کنند. گفتنی است که برای استفاده از این قابلیت علاوه بر در اختیار داشتن اطلاعات امنیتی اپل آیدی، آیفون باید امکان اتصال به اینترنت را داشته باشد و جی پی اس در آن فعال باشد.

کاربران علاوه بر دسترسی به مکان آیفون، امکان پاک کردن تمامی اطلاعات ذخیره شده در آن را خواهند داشت. به کاربران توصیه می‌شود تا پیش از وقوع حادثه‌ای ناگوار حتماً قابلیت Find my iPhone را در تلفن هوشمند خود فعال کنند که در آینده بتوانند تلفن هوشمند خود را با کمترین دردسر ممکن پیدا کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location