سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

یکی از خصوصیات اصلی اپل واچ تشخیص و ردیابی فعالیت‌های بدنی و ورزشی است. شرکت اپل از سال 2014 که این محصولات را به دنیا معرفی کرد و آن‌ها را روانه بازار کرد، تمامی تلاش خود را در زمینه معرفی اپل واچ به عنوان یک ابزار مناسب برای بررسی هوشمند و دیجیتالی فعالیت‌های ورزشی به کار گرفت.

در این میان، کاربران اپل واچ می‌توانند از طریق اپلیکیشن Activity تمامی فعالیت‌های ورزشی و فیزیکی خود را بررسی کنند و از آن طریق به نظارت بیشتری روی نحوه ورزش کردن خود داشته باشند. کاربران در این میان، می‌توانند گزارش کامل یا به صورت خلاصه‌ای از تمامی فعالیت‌های انجام شده از طریق اپل واچ را در آیفون یا ساعت هوشمند خود مشاهده کنند. گزارش خلاصه به کاربران این امکان را می‌دهد که در مدت زمانی بسیار کوتاه و به صورت سریع فعالیت‌های بدنی را مشاهده کنند.

اپل واچ در هر لحظه فعالیت‌های بدنی افراد را ردیابی و ثبت می‌کند و کاربران می‌توانند از طریق روش‌های مختلف اطلاعات مربوط به آن را در روزهای گذشته مشاهده کنند. این اطلاعات شامل میزان کالری‌های سوزانده شده، قدم‌های برداشته شده و همچنین مسافت‌های طی شده می‌شود. 

مشاهده خلاصه فعالیت‌های فیزیکی در اپل واچ

روش انجام این کار بسیار ساده است و انجام آن لزوماً نیازی به استفاده از آیفون و اپلیکیشن Watch نصب شده در آن ندارد. برای مشاهده خلاصه فعالیت‌ها از طریق اپل واچ می‌توانند مراحل زیر را انجام دهید:

1.در اپل واچ به دنبال اپلیکیشن Activity و آن را باز کنید
2.روی نمایشگر انگشت را نگه دارید (فورس تاچ کنید)
3.روی گزینه Weekly Summary تپ کنید تا اطلاعات خلاصه فعالیت‌ها در هفته گذشته برای شما به نمایش در آید

شما می‌توانید به صورت هفتگی و روزانه از طریق این بخش اطلاعات مربوط به فعالیت‌های خود را به صورت سریع و اسان مشاهده کنید. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location