سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 وزارت بهداشت کانادا به تازگی اعلام کرده که شرکت اپل هنوز درخواستی مبنی بر اخذ مجوز ارائه قابلیت الکتروکاردیوگرام را برای کاربران اپل واچ سری 4 در این کشور به ثبت نرسانده است و بر همین اساس این قابلیت فعلاً قرار نیست برای کاربران این کشور و دیگر افرادی که از اپل آیدی با آدرس کانادا استفاده می‌کنند فعال باشد.

قابلیت الکتروکاردیوگرام یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های اپل واچ سری 4 است که اپل در زمان معرفی از این سری از ساعت‌های هوشمند خود توجه زیادی به آن کرد و آن را به عنوان اصلی‌ترین قابلیت این محصول معرفی کرد. با این حال اپل برای ارائه الکتروکاردیوگرام به کاربران، باید تأییدیه مقامات دولتی و قانونی کشورهای مختلف را دریافت کند.

اپل از زمان عرضه اپل واچ سری 4 اعلام کرده بود که تأییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا (به اختصار: FDA) را برای ارائه قابلیت الکتروکاردیوگرام در آمریکا دریافت کرده است و به همین دلیل کاربران در داخل آمریکا و آن دسته از افرادی که از اپل آیدی‌های آمریکایی استفاده می‌کنند، امکان دسترسی به آن را خواهند داشت. علاوه بر این، اپل از تلاش خود برای رایزنی با دولت و مقامات قانونی کشورهای دیگر نظیر کانادا، انگلستان و استرالیا نیز پرده برداشت و اعلام کرد که در آینده نزدیک این قابلیت برای کاربران انگلیسی، استرالیایی و کانادایی نیز آماده عرضه می‌شود.

این در حالی است که گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که اپل تاکنون هیچ فعالیتی درزمینهٔ دریافت مجوزهای قانونی برای ارائه الکتروکاردیوگرام در اپل واچ سری 4 به کاربران کانادایی انجام نداده است و دولت این کشور هنوز فرایند بررسی و ارائه مجوز فعالیت این قابلیت را به شرکت اپل نداده است.

وزارت بهداشت دولت کانادا در اکانت رسمی توییتر خود (@GovCanHealth) اعلام کرده که تا به امروز هیچ اقدام و درخواستی از طرف شرکت اپل برای ارائه قابلیت الکتروکاردیوگرام در اپل واچ سری 4 به کاربران کانادایی صورت نگرفته است و بر همین اساس دولت کانادا نیز هنوز تلاشی درزمینهٔ ارائه مجوزهای قانونی به فعالیت این قابلیت به شرکت اپل انجام نداده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location