سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

تنها چند روز از زمان عرضه واچ او اس 5.1.2 و ارائه قابلیت الکتروکاردیوگرام در اپل واچ سری 4 می‌گذرد و حالا مشخص شده که این قابلیت واقعاً توان تشخیص اختلالات قلبی و عروقی نظیر فیبرالاسیون دهلیزی را دارد.

اپل در زمان معرفی قابلیت الکتروکاردیوگرام در کنار اپل واچ سری 4 در جریان کنفرانس دوازدهم سپتامبر 2018 اعلام کرده بود که هدف اصلی آن تشخیص زود هنگام فیبرالاسیون دهلیزی و اختلالات مشابه در بدن کاربران بوده تا فرایند درمانی برای رفع این‌گونه بیماری‌ها سریع‌تر شروع شود که حالا مشخص شده که این قابلیت واقعاً در زمینه تشخیص این بیماری موفق عمل کرده است.

یکی از کاربران شبکه اجتماعی Reddit به تازگی طی پستی اعلام کرده که پس از دریافت و نصب آپدیت جدید واچ او اس 5.1.2 اقدام به تست آن به صورت مکرر کرد که هر بار با یک نتیجه واحد مواجه شد. اپل واچ به او اعلام می‌کرد که به اختلال فیبرالاسیون دهلیزی است و باید بابت این مسئله به پزشک مراجعه کند.

این کاربر در توضیحات خود اعلام کرد که در ابتدا فکر کرده بود که اپل واچ با مشکل فنی مواجه شده است؛ اما پس از تست کردن اپل واچ روی مچ دست همسرش متوجه شد که نتیجه یاد شده برای افراد دیگر به نمایش در نمی‌آید. وی در نهایت اعلام کرده که پس از مراجعه به پزشک متوجه می‌شود که واقعاً به اختلال قلبی فیبرالاسیون دهلیزی مبتلا است و اپل واچ سری 4 به احتمال زیاد جان او را نجات داده است.

گفتنی است که با وجود این اطلاعات، اپل همچنان اعلام کرده که قابلیت الکتروکاردیوگرام فقط برای تشخیص زود هنگام در اپل واچ سری 4 ارائه شده است و این قابلیت لزوماً به معنا صحت وجود بیماری یا سلامت کامل افراد نیست و کاربران باید بابت تشخیص بیماری‌ها به پزشک‌های متخصص مراجعه کنند.

پستی که کاربر یاد شده طی آن در مورد توان اپل واچ در زمینه تشخیص فیبرالاسیون دهلیزی توضیح داده را می‌توانید در وب سایت Reddit مشاهده کنید. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location