سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

استودیوی ساخت بازی NetherRealm به تازگی از مورتال کمبت 11 رونمایی کرده است و قرار است این بازی را به زودی آماده عرضه برای کاربران و گیمرها کند.

تا پیش از این برخی از کاربران مورتال کمبت 11 را در لیست بازی‌های ارائه شده  آینده در سرویس استیم مشاهده کرده بودند؛ با این حال این بازی اخیراً به صورت رسمی آماده معرفی به تمامی کاربران شده است. استودیوی سازنده این بازی همچنین تریلر رسمی آن را نیز آماده انتشار کرده است و در آینده نزدیک این بازی قرار است برای کاربران سرویس استیم، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان آماده عرضه شود.

گفتنی است که تریلر این بازی حاکی از خشونت بسیار زیاد گیم پلی آن است و این بازی به احتمال زیاد برای همه افراد مناسب نیست. پس از عرضه شدن این بازی کاربران می‌توانند با خرید گیفت کارت پلی استیشن ایکس باکس یا استیم اقدام به شارژ حساب کاربری خود کنند و پس از آن بازی یاد شده را به .صورت قانونی از استورهای رسمی خریداری کنند

خرید قانونی این بازی باعث می‌شود تا کاربران بتوانند از محتوای قابل دانلود و همچنین سرویس‌های آنلاین آن نیز استفاده کنند. علاوه بر این، اجرای بازی به صورت کرک شده باعث محدودیت‌های زیادی در زمینه اتصال دستگاه‌ها به اینترنت و همچنین عدم کارکرد و پاسخگویی مناسب دستگاه در بسیاری از موارد می‌شود. به همین دلیل به کاربران توصیه می‌شود تا حتماً با خرید گیفت کارت اقدام به خرید نسخه قانونی بازی کنند.

گفتنی است که نسخه فیزیکی این بازی ممکن است تا حدودی دیرتر از دیگر نسخه دیجیتالی آن آماده عرضه شود و به همین دلیل کاربران با محدودیت‌های زیادی از لحاظ زمانی مواجه شوند. به طور کل اجرای بازی از طریق بسترهای دیجیتالی بهترین گزینه برای استفاده قانونی و کامل از بازی‌های ویدیویی است. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location