سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل حدود یک سال و نیم پس از تصاحب کمپانی فنلاندی Beddit اولین محصول ردیاب خواب اختصاصی خود را آماده عرضه کرده است.

ردیاب و سنسور خواب Beddit 3.5 که به تازگی آماده عرضه شده، در حقیقت اولین محصول همکاری این کمپانی با شرکت اپل به حساب میاید که با استانداردهای اپل و محصولات آن به طور کامل سازگار است. این محصول با قیمت 150 دلار در وب سایت فروشگاه آنلاین اپل آماده عرضه شده است که دارای یک نوار با ضخامت 2 میلی متر است که می‌تواند زیر روتختی قرار بگیرد و پس از آن با اتصال از طریق درگاه یو اس بی، اطلاعات مربوط به فعالیت‌های بدن در حین خواب را ثبت کند. این اطلاعات می‌تواند از طریق دستگاه‌های مختلف تولید شده توسط اپل نظیر آیفون یا اپل واچ مشاهده و بررسی شود.

علاوه بر این اطلاعات تکمیلی مربوط به رفتارهای بدن در حین خواب می‌تواند از طریق اپل واچ نیز ثبت شود و با ترکیب آن‌ها، اپلیکیشن Health تحلیلی کامل از فرایند خواب را به کاربران ارائه دهد. گفتنی است که استفاده از قابلیت‌های کامل این محصول مستلزم نصب بودن آی او اس 12 یا نسخه جدیدتر روی آیفون و همچنین نسخه‌های جدید واچ او اس روی اپل واچ است.

اپل می‌تواند با تحلیل این داده‌ها به کاربران یادآوری کند که زمان مناسب برای رفتن به تخت خواب و همچنین زمان مناسب برای بیدار شدن را یادآوری کند. این محصول می‌تواند دمای بدن را در زمان خوابیدن کاربر و همچنین نحوه حرکات را تشخیص دهند. این ردیاب به صورت مشخص می‌تواند باعث کاهش خروپف و سروصدای مشابه شود و با تشخیص آن از طریق اپل واچ لرزش‌های کوتاهی را به مچ دست وارد کند تا پس از مدتی عادت خروپف کردن به صورت ناخودآگاه حذف شود.

این محصول به تازگی در فروشگاه آنلاین اپل آماده عرضه شده است و هنوز اطلاعاتی در مورد زمان عرضه آن‌ در بازار ایران در دست نیست.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location