سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 کمتر از دو روز پیش شرکت اپل با عرضه نسخه جدید سیستم عامل واچ او اس امکان استفاده از قابلیت  الکتروکاردیوگرام یا همان ثبت نوار قلب را به کاربران ارائه داد.

در این میان، بسیاری از تحلیلگران و از جمله آن‌ها گردانندگان وب سایت macrumors اقدام به بررسی این قابلیت از نزدیک کرده‌اند و نتایج آن را با کاربران به اشتراک گذاشته‌اند. در بررسی‌های انجام شده توسط این وب سایت می‌توان متوجه شد که اپل در طراحی اپل واچ سری 4 از ابزارهای خاصی به منظور ثبت فعالیت‌های الکتریکی قلب و تشخیص ریتم غیر نرمال در شرایط بحرانی کرده است.

اپل اعلام کرده که قابلیت الکتروکاردیوگرام به عنوان یک کمک کننده به سالمندان و دیگر افرادی که مشکوک به ابتلا به بیماری‌ها و اختلالات قلبی عروقی هستند کمک می‌کند تا به صورت هر چه سریع‌تر بتوانند بروز مشکلات در ضربان قلب خود را تشخیص دهند. اپل همچنین امکانی را برای خروجی گرفتن از نوار قلب کاربر در فرمت پی دی اف فراهم کرده است تا پزشک‌ها در هر لحظه بتوانند فعالیت قلب و ضربان آن در بدن افراد محتلف را مشاهده و بررسی کنند و از طریق آن جلوی بروز بیماری‌های کشنده و سکته‌های قلبی را بگیرد.

الکتروکاردیوگرام فعلاً به دلیل محدودیت‌های قانونی و کسب مجوز فعالیت، فقط برای کاربران کشور آمریکا آماده ارائه شده است و کاربران در دیگر کشورها امکان استفاده از آن را ندارند. اپل البته اعلام کرده که در آینده نزدیک با رایزنی با سازمان‌های بهداشتی و پزشکی در کشورهای مختلف این قابلیت را به کاربران کانادایی و انگلستانی نیز ارائه خواهد داد. بر همین اساس کاربران ایرانی در صورتی که تمایل به استفاده از این قابلیت دارند، می‌توانند با تغییر اپل آیدی و ریجن دستگاه خود به امریکا محدودیت‌های جغرافیایی اعمال شده از طرف اپل را دور بزنند. گفتنی است که این قابلیت ممکن است در اپل واچ‌های سری 4 که پارت LL/A نیستند، کار نکند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location