شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

الکتروکاردیوگراف یا همان ECG که به عنوان قابلیت جدید در اپل واچ سری 4 ارائه شده است، تنها برای کاربرانی که در کشور آمریکا زندگی می‌کنند قابل استفاده خواهد بود.

بر اساس بررسی‌های انجام شده، کاربران در صورت تغییر موقعیت مکانی در آیفون یا اپل آیدی به خارج از آمریکا امکان استفاده از قابلیت الکتروکاردیوگراف را در ساعت هوشمند خود نخواهند داشت. قابلیت الکتروکاردیوگراف فقط برای آمریکا، پورتوریکو و جزایر تحت حاکمیت آمریکا نظیر گوآم قابل استفاده است و کاربران در خارج از این محدوده‌های جغرافیایی امکان استفاده از این قابلیت را نخواهند داشت.

بر همین اساس، کاربران در صورت تمایل به استفاده از این قابلیت باید حتماً از اپل آیدی آمریکایی به همراه تعیین موقعیت مکانی به آمریکا در آیفون‌ها استفاده کنند و در غیر این صورت امکان استفاده از آن وجود نخواهد داشت. اپل البته اعلام کرده که در آینده این قابلیت را برای کاربرانی که در کانادا، انگلستان و دیگر کشورهای دنیا زندگی می‌کنند نیز ارائه می‌دهد. با این حال این قابلیت فعلاً برای کاربران عمومی در سراسر جهان آماده عرضه نشده است.

گفتنی است که استفاده از قابلیت ECG یا همان الکتروکاردیوگراف مستلزم نصب بودن واچ او اس 5.1.2 روی اپل واچ سری 4 به همراه اجرای ای او اس 12.1.1 روی آیفون 5 اس و جدیدتر از آن است.

اپل اعلام کرده که دلیل اعمال این محدودیت برای استفاده از قابلیت الکتروکاردیوگراف به صورت مشخص به فرایند اخذ تأییدیه‌های پزشکی در سازمان‌های دولتی کشورهای مختلف مربوط است. در حقیقت پیش از امکان استفاده از این قابلیت توسط کاربران هر کشور، سازمان‌های پزشکی و بهداشتی وابسته دولت‌ها باید این قابلیت را در اپل واچ سری 4 تائید کنند و در غیر این صورت ارائه این قابلیت برای کاربران وجود نخواهد داشت.

اپل اعلام کرده که این قابلیت صرفاً به کاربران درزمینهٔ تشخیص زودهنگام اختلال‌های قلبی و عروقی کمک می‌کند و لزوماً به منزله معاینه کامل نیست.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

با سلام چجوری می تونیم از این قابلیت در ایران استفاده کنیم؟

  Attachments
  1. نیما
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...