شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

شرکت اپل از چند ساعت پیش آی او اس 12.1.1 را برای کاربران آماده عرضه کرد. این آپدیت سه ماه پس عرضه نسخه اولیه و عمومی آی او اس 12 به کاربران ارائه می‌شود که در آن بسیاری از قابلیت‌هایی که تا پیش از این در آیفون XS و XR بوده را فعال می‌کند.

کاربران از طریق این آپدیت می‌توانند به قابلیت پشتیبانی از eSIM در برخی از کشورهای جهان و از جمله آن آمریکا دسترسی داشته باشند. بسیاری از اپراتورهای تلفن‌های همراه در آمریکا از فردا، 7 دسامبر آماده پشتیبانی از eSIM در آیفون‌ها هستند و اپل یک روز پیش از شروع این فرایند، پشتیبانی از سیم کارت‌های الکترونیکی را به کاربران ارائه داده است.

در این میان اپل در توسعه آی او اس 12.1.1 امکان پشتیبانی از تصاویر لایو، هپتیک تاچ و موارد دیگر را در آیفون XR بهبود داده است تا کاربران بتوانند با سرعت و کیفیت بهتری با تلفن هوشمند جدید خود کار کنند. آیفون XR به صورت پیش‌فرض فاقد تاچ سه بعدی است و به همین دلیل اپل برای بهبود روند استفاده از رابط کاربری سیستم عامل آی او اس تلاش دارد تا با استفاده از هپتیک تاچ جای خالی3D Touch را پر کند و کاربران آیفون XR بتوانند تجربه‌ای مشابه با دیگر آیفون‌ها را از سیستم عامل همراه اپل داشته باشند.

در ای او اس 12.1.1 همچنین تغییرات زیادی در روند استفاده از فیس تایم ایجاد شده است و از طریق تپ کردن روی یک گزینه سه نقطه‌ای، به منوی ثانویه دسترسی داشته باشند. این گزینه‌ها شامل امکان سویچ کردن میان دوربین‌ها، مدیریت نوار اطراف صفحه نمایشگر و موارد دیگر می‌شوند.

علاوه بر این، تمامی آیفون‌ها می‌توانند با استفاده از آپدیت نرم افزاری یاد شده از رابط بهبود یافته سیستم عامل آی او اس 12.1.1 استفاده کنند.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...