سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 سهام شرکت اپل با عنوان AAPL به دلیل انتشار پیش بینی‌های منفی نسبت آمار فروش آیفون‌ها به پایین‌ترین حد خود در طول سال‌های گذشته رسیده است.

هر سهم از شرکت اپل امروز با کاهش 4.4 درصدی مواجه شده است و حالا با قیمت 176096 دلار در بازار سهام به فروش می‌رسد. بر اساس گزارش Business Insider دلیل اصلی کاهش سهام اپل در بازار به دیدگاه منفی نسبت به فروش آیفون‌ها از طرف سهام داران ربط دارد. در حقیقت سهام داران بر این باور هستند که اپل نمی‌تواند آیفون XS، XS Max و XR را به اندازه قابل توجه و مورد انتظار در بازار جهانی بفروشد.

عمده این دیدگاه‌های منفی روی آیفون XR متمرکز شده است که بر اساس آن بسیاری از سهام داران و تحلیلگران اقتصادی به این نتیجه رسیده‌اند که اپل با وجود موفقیت بسیار زیاد در زمینه تولید گوشی‌های پرچم‌دار، توان عرضه و فروش گوشی‌های ارزان قیمت و میان رده را در بازار جهانی ندارد و به همین دلیل در حال فروش سهام اپل با قیمت پایین‌تر هستند.

این در حالی است که شرکت اپل ادعا کرده است که آیفون XR محبوب‌ترین گوشی هوشمند این کمپانی در بازار است و بسیاری از کاربران به دلیل قیمت ارزان‌تر و همچنین رنگ بندی اختصاصی این محصول، اقدام به خرید آن کرده‌اند. با این وجود کاهش 30 درصدی قیمت آیفون XR در بازار برخی از کشورها می‌تواند به عنوان مهر تأییدی بر مواجه بودن اپل با بحران فروش آیفون‌ها تلفی شود.

اپل در برخی از کشورهای جهان قیمت آیفون XR را تا 30 درصد کاهش داده است و در یک شوی تلویزیونی به تمامی شرکت کنندگان این محصول را هدیه داده است. اپل در حقیقت تصمیم دارد تا با انجام کارهای تبلیغاتی مختلف، وضعیت و قیمت سهام خود را از بحران ایجاد شده توسط آیفون XR نجات دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location