شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 شرکت اپل تصمیم دارد تا قابلیت جدیدی را در ایرپاد 2 بگنجاند و طی آن از سنسورهای بیومتریک برای تشخیص حالت گوش کاربر استفاده کند.

بر اساس اطلاعات یکی از پتنت‌های به ثبت رسیده از طرف اپل، ایرپاد 2 قرار است با سنسورهای بیومتریک تولید شود که از یک طرف موقعیت قرار گرفتن در گوش کاربر را تشخیص می‌دهد و از طرف دیگر اطلاعات سلامتی مشابه با اپل واچ را از کاربران به ثبت می‌رساند. این پتنت را اپل یک سال پیش به ثبت رسانده است با این حال اطلاعات مربوط به آن به تازگی از طرف سازمان ثبت اختراع آمریکا فاش شده است.

ایرپاد 2 می‌تواند از طریق این سنسورهای بیومتریک قرار گرفتن در گوش چپ یا راست را تشخیص دهد و بر اساس آن محتوای در حال پخش را با حالت قرار گرفتن در گوش سازگار کند. در صورت استفاده از این پتنت، می‌توان به این نتیجه رسید که اپل احتمالاً در آینده و در طراحی ایرپاد 2 تمایلی برای ساخت گوشی‌های انحصاری برای گوش چپ یا راست را ندارد.

کاربران با استفاده از این قابلیت به راحتی می‌توانند هر یک از ایرپادها را داخل گوش خود قرار دهند و از طریق آن به صورت هوشمند محتوای صوتی در حال پخش را دریافت کنند. علاوه بر این، بسیاری از اطلاعات مربوط به فعالیت‌های فیزیکی و همچنین ورزشی کاربران از طریق ایرپاد 2 به ثبت خواهد رسید و در نهایت کاربران می‌توانند از طریق آن اطلاعات بیشتری از فعالیت‌های ورزشی خود را ثبت و مورد تحلیل قرار دهند.

بر اساس پیش بینی‌های انجام شده ایرپاد 2 قرار است از سال 2020 به بعد آماده عرضه به بازار شود و اپل در سال 2019 تنها تصمیم به ارائه ایرپادهای نسل اول باقابلیت پشتیبانی از سیستم شارژ بی‌سیم را دارد. ایرپاد 2 احتمالاً توان مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار را نیز خواهد داشت.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...