شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

Lewis Hilsenteger گرداننده کانال یوتیوبی Unbox Therapy به تازگی اقدام به بررسی و آنباکسینگ یکی از عجیب‌ترین محصولات الکترونیکی دنیا کرده است. او یکی از لوکس‌ترین آیفون‌های تاریخ را جعبه گشایی و مورد بررسی قرار داده است.

این آیفون که توسط شرکت CAVIAR شخصی سازی و سفارشی شده است، دارای بدنه‌ای تیتانیومی و یک ساعت عقربه‌ای لوکس در قسمت پشتی خود است. آیفون X و XS به خودی خود تلفن‌های هوشمند گران قیمتی به حساب میایند، با این حال شرکت‌هایی مثل CAVIAR تلاش می‌کنند تا با تولید دستگاه‌های لوکس‌تر و گران قیمت‌تر توجه افراد ثروتمند را جلب کنند.

آیفون لوکس در یک بسته بندی چرمی محکم قرار گرفته است. بدنه پشتی آن از تیتانیوم و طلا ساخته شده است و یک ساعت عقربه‌ای آنالوگ در آن قرار گرفته است که می‌توان از طریق آن بدون روشن کردن دستگاه از زمان آگاه شد که البته کارایی آن بیش از اینکه برای نمایش زمان باشد، به منظور افزایش ظاهر لوکس آن است.

در حاشیه سمت راست گوشی نام برند CAVIAR و شماره محصول تولید شده به صورت محدود مشاهده می‌شود. در حقیقت 99 عدد از این محصول لوکس در دنیا تولید شده است که شماره سوم آن تولید Unbox Therapy مورد بررسی قرار گرفته است. اطلاعات دیگر شامل عنوان مدل آیفون XS، بدنه تیتانیومی و طلای 24 عیار به کار رفته در آن می‌شود. 

در برگه‌های ارائه شده در جعبه آیفون لوکس و گران قیمت برگه گارانتی بین‌المللی قرار گرفته است که به صورت دست نویسبه کاربران ارائه شده است. تاریخ شروع گارانتی و تاریخ انقضای آن با دست نوشته شده است و مهری دستی روی آن قرار گرفته است.

جامپر سیم کارت این آیفون شبیه یک اره ماهی طراحی شده است تا ظاهر آن به طور کامل با دیگر آیفون‌های ارائه شده در بازار تفاوت داشته باشد. گفتنی است که قیمت این آیفون لوکس از پایه 7330 دلار شروع شده و در دو نسخه 256 و 512 گیگابایت آماده عرضه شده است. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...