شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 کاربران هوم پاد می‌توانند از طریق قسمت بالایی این اسپیکر هوشمند به امکان کنترل دستیار هوشمند صوتی سیری دسترسی داشته باشند.

این قابلیت به کاربران این امکان را می‌دهد تا در زمانی که به صورت فیزیکی به هوم پاد دسترسی دارند، کارهای مختلف مورد نظر خود را انجام دهند. البته هوم پاد به گونه‌ای تولید شده که کاربران با فراخوانی سیری از طریق عبارت Hey Siri نیز می‌توانند کارهای مختلف مورد نظر خود را انجام دهند.

علاوه بر این هوم پاد از طریق اپلیکیشن home همواره به آیفون متصل است و کاربران می‌توانند با استفاده از آن محتوای صوتی در حال پخش در این اسپیکر را کنترل کنند. با این حال اپل در تولید هوم پاد یک رابط لمسی نیز روی نمایشگر آن در نظر گرفته است که از طریق آن کاربران می‌توانند کارهای مختلف را از طریق آن انجام دهند. این کارها شامل پخش و توقف پخش محتوای صوتی، فراخوانی دستیار هوشمند سیری و کم کردن یا زیاد کردن صدای در حال پخش می‌شود. برای دسترسی به این دستورها کافی است تعداد مشخص و با ترتیبی خاص روی نمایشگر لمسی تپ کنید. در ادامه این مطلب روش تپ کردن و کنترل محتوای در حال پخش در هوم پاد را نشان خواهیم داد.

استفاده از کنترل‌های اشاره‌ای در هوم پاد

 روش انجام این کار بسیار ساده است و تنها کافی است چند اشاره ساده را روی نمایشگر بالای هوم پاد اعمال کنید. هر یک از اشاره‌ها برای یک کار مشخص تعریف شده‌اند که در ادامه توضیح داده خواهند شد.

تپ کردن یک بار – پخش و توقف

دو بار تپ کردن – آهنگ بعدی

سه بار تپ کردن – آهنگ قبلی

تپ کردن و نگه داشتن دست – فراخوانی سیری

فشار دادن دکمه + برای بالا بردن سطح صدا

فشار دادن دکمه – برای کاهش سطح صدا

در ادامه تصویری برای تمامی اشاره‌های تعریف شده برای هوم پاد نشان داده خواهد شد:

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...