سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 کارخانه فاکس کان تصمیم دارد تا به منظور مقابله با جنگ تجاری میان آمریکا و چین، شعبه‌ای در کشور ویتنام تأسیس کند و طی آن تولید آیفون‌ها را در این کشور آغاز کند.

بر اساس گزارش خبرگزاری رویترز، فاکس کان به منظور دور زدن تحریم‌ها و مشکلات تجاری ایجاد شده برای وارد کردن آیفون‌های تولید شده در چین، فعالیت خود را در ویتنام شروع کند و پس از آن سفارش‌های خود را از این کشور آماده عرضه به سراسر دنیا کند.

تا پیش از این رئیس جمهور آمریکا تصمیم گرفته بود تا تعرفه مالیاتی محصولات تولید شده در چین را افزایش دهد که این مسئله به طور مستقیم روی قیمت محصولات برند اپل نیز تأثیر گذار بود. به همین دلیل شرکت اپل با رایزنی‌های متعدد با فاکس کان به این نتیجه رسیده بود تا از طریق انتقال کارخانه به کشوری دیگر جلوی افزایش قیمت محصولات خود را بگیرد.

بر همین اساس، محصولات شرکت اپل از این پس قرار است به جای چین در کشور ویتنام تولید و آماده ارسال به سراسر دنیا شوند و کارخانه فاکس کان تجهیزات خود را از چین به این کشور انتقال خواهد داد.

در صورت عدم انجام این کار از طرف کارخانه فاکس کان، ممکن است قیمت تمامی آیفون‌ها و ساعت‌های هوشمند اپل واچ در نتیجه جنگ تجاری آمریکا و چین افزایش پیدا کند و مصرف کننده نهایی مجبور به پرداخت هزینه بیشتری برای خرید محصولات ذکر شده خواهد بود.

گفتنی است که فاکس کان یکی از مهم‌ترین شرکای تجاری شرکت اپل به حساب میاید که تا به امروز سفارش تولید بسیاری از آیفون‌ها و دیگر محصولات برند اپل را دریافت کرده بوده است. اپل برای تولید انبوه محصولات خود وابستگی شدیدی به کارخانه‌های چینی نظیر فاکس کان و پگاترون دارد و جنگ تجاری آمریکا و چین می‌تواند آسیب قابل توجهی به کسب و کار این کمپانی وارد کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location