سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

شصت و یکمین مراسم ارائه جوایز گرمی قرار است در ماه فوریه سال آینده برگزار شود و از همین حالا شرکت اپل تصمیم دارد تا اطلاعات مربوط به نامزدهای این جوایز را از طریق اپل موزیک آماده ارائه به کاربران کند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از طرف شرکت اپل، ساعت 8.30 صبح روز جمعه به‌وقت شرق آمریکا اپل موزیک اطلاعات مربوط به نامزدهای جوایز گرمی را منتشر می‌کند و کاربرانی که تا پیش از این از طریق خرید گیفت کارت یا مستر کارت حساب پریمیوم این سرویس را دریافت کرده باشند، می‌توانند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

اپل تصمیم دارد تا از جوایز گرمی و مراسم اهدای آن به ‌عنوان یک پلتفرم تبلیغاتی استفاده کند و از آن طریق سرویس پخش موسیقی اختصاصی خود را به کاربران نشان دهد. بر همین اساس، اپل موزیک از همین حالا مجهز به کلکسیون‌هایی خاص از پلی لیست‌ها و موسیقی‌های ارائه شده از سبک‌های مختلف موسیقی نظیر پاپ، رپ، کانتری، راک، آر اند بی و جاز شده است.

اپل تا پیش از این نیز اسپانسر بسیاری از رویدادها و فستیوال‌های موسیقی شده بود تا از آن طریق سرویس‌های دیجیتالی خود نظیر آیتونز و اپل موزیک را به کاربران تبلیغ کرده و کاربران را به استفاده از آن‌ها تشویق کند.

گفتنی است، شصت و یکمین مراسم اهدای جوایز گرمی قرار است در روز دهم فوریه 2019 ساعت 8 بعد از شهر به‌وقت شرق آمریکا در لوس‌آنجلس برگزار شود که در آن جوایز به خوانندگانی ارائه می‌شود که موسیقی‌های برتر خود را در بازه زمانی اکتبر 2017 تا سپتامبر 2018 منتشر کرده باشند.

اپل تصمیم دارد تا با همکاری با سازمان‌ها و افراد برتر در صنعت موسیقی گوی رقابت را از سرویس‌های رقیب اپل موزیک، نظیر اسپاتیفای و پاندورا برباید و در نهایت تعداد کاربران سرویس اختصاصی خود را در سراسر جهان بیشتر از دیگر سرویس‌های مشابه کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location