سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت یوبی سافت تصمیم دارد تا در آینده نزدیک دی ال سی‌های بازی Assassin's Creed Odyssey را آماده عرضه به کاربران کند تا از طریق آن کاربران به محتوای جدیدتر و مرحله‌های بیشتر دسترسی داشته باشند.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از یوبی سافت، این کمپانی تصمیمی به عرضه نسخه جدید «کیش آدم کش» در سال 2019 ندارد و به همین دلیل طرفداران این بازی به جای دریافت یک نسخه جدید از این سری از بازی‌ها قرار است به دی ال سی‌های Assassin's Creed Odyssey دسترسی داشته باشند.

دی ال سی‌های بازی Assassin's Creed Odyssey قرار است از فردا، چهارم دسامبر 2018 آماده عرضه به کاربران کامپیوترهای شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان شود. البته باید به یاد داشت که کاربران تنها در صورت خرید بازی به صورت قانونی امکان دسترسی به این نسخه از دی ال سی‌ها را دارند. در غیر این صورت کاربران دستگاه‌هایی که نسخه کرک شده بازی را در خود اجرا می‌کنند محدود به اجرای بازی در همان محتوای اولیه خواهند بود.

یوبی سافت تصمیم دارد تا کاربران را همچنان در دنیای یونان باستان نگه دارد و قصدی برای عرضه نسخه جدیدی از این بازی تاریخی را ندارد. کیش یک آدم کش در هر یک از قسمت‌های خود، قسمتی از وقایع تاریخی در دنیا را نشان می‌دهد که بر اساس دیدگاه بسیاری از تحلیلگران بهتر از کلاس‌های درس تاریخ را به گیمرها آموزش می‌دهد. به همین دلیل طرفداران این بازی در طول دهه گذشته همواره رو به افزایش بوده است.

دی ال سی‌های Assassin's Creed Odyssey به کاربران این اجازه را می‌دهد تا به محتوای بیشتری از این بازی دسترسی داشته باشند و روند به پایان رسانده تمامی مراحل آن طولانی‌تر شود و کاربران به محتوای جدیدتر و ویژه‌تر دسترسی داشته باشند تا لذت اجرای بازی دو چندان شود.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location