شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 گزارش‌های جدید منتشر شده از خبرگزاری‌های معتبر حاکی از آن است که اپل تصمیم دارد تا عرضه آیفون‌های مبتنی بر نسل پنجم شبکه‌های ارتباطی یا همان 5G را تا سال 2020 شروع کند.

بر اساس گزارش جدید بلومبرگ، اپل تصمیم دارد تا اولین آیفون مبتنی بر 5G خود را در سال 2020 به بعد آماده عرضه کند و تا پیش از سپتامبر 2020 هیچ محصولی از این کمپانی با قابلیت پشتیبانی از 5G ارائه نخواهد شد. بلومبرگ ادعا کرده که اپل تصمیم دارد تا زمانی که اینترنت 5G در اکثر کشورها گسترش پیدا نکرده آیفون‌های خود را به این تکنولوژی تجهیز نکند.

بر این اساس، قرار است آیفون‌های 2019 نیز با فناوری ال تی ای آماده تولید و عرضه شوند و قرار نیست این محصولات به اینترنت 5G مجهز شوند. اپل احتمالاً اولین آیفون مبتنی بر 5G را یا در سال 2020 یا در سال 2021 آماده عرضه به بازار می‌کند و کاربران تا آن زمان امکان استفاده از این فناوری را در آیفون‌ها نخواهند داشت.

این در حالی است که از ابتدای سال 2019 بسیاری از اپراتورهای تلفن‌های همراه در آمریکا و دیگر کشورهای جهان در حال راه اندازی بسترهای مناسب برای ارائه خدمات نسل پنجم شبکه همراه به کاربران هستند. اپل احتمالاً تصمیم دارد تا با شرکت اینتل در زمینه تأمین قطعات مودم 5G در آیفون‌ها و آیپدها همکاری کند؛ البته برخی از تحلیلگران برای این باور هستند که اپل تا آن زمان با کوالکام صلح خواهد کرد و برای بار دیگرهمکاری خود را با این شرکت شروع می‌کند.

درگیری‌های قانونی کوالکام و اپل در نهایت باعث شد تا کوالکام از لیست شرکت‌های تأمین کننده قطعات ارتباطی آیفون‌ها حذف شود که البته ممکن است در آینده مصالحه‌های قانونی این دو شرکت باعث شروع دوباره همکاری آن‌ها شود و آیفون های برای بار دیگر با مودم های 5G شرکت کوالکام آماده تولید و عرضه به بازار شوند.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...