سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 اخیراً یک اپلیکیشن ارائه دهنده اطلاعات مربوط به ضربان قلب از کاربران کلاه‌برداری کرده است؛ این در حالی است که اپل بارها بر این ادعا تکیه کرده است که اپ استور جایی برای ارائه محتوای تبلیغاتی یا کلاه بردارانه نیست.

این اپلیکیشن بر این ادعا بود که می‌تواند از طریق قرار دادن انگشت دست روی سنسور تاچ آیدی ضربان قلب کاربران را تشخیص دهد. این اپلیکیشن با قیمت 89.99 دلار در اپ استور آماده ارائه شده بود و تا به امروز نیز اپل از ماهیت کلاه بردارانه آن اطلاعی پیدا نکرده بود. این اپلیکیشن به راحتی توانسته بود تعداد مشخصی از کاربران را گول بزند تا از طریق آن مبلغی نزدیک به 90 دلار را هزینه کنند.

جالب اینجاست که ایده کلاه بردارانه این اپلیکیشن حتی روی آیفون‌های جدید که از تاچ آیدی استفاده نمی‌کردند نیز جواب داده بود و تعدادی از کاربران آیفون ایکس نیز آن را خریداری کرده بودند.

پس از نصب این اپلیکیشن کاربران به تعدادی اطلاعات دروغین در مورد ضربان قلب دسترسی داشتند که هیچ کدام با واقعیت سازگار نبودند و تنها اعداد به صورت تصادفی روی نمایشگر ظاهر می‌شدند. گفتنی است که این اپلیکیشن از طریق پرداخت درون برنامه‌ای از کاربران خود پول می‌گرفت و به آن‌ها خدمات نه چندان جالبی را ارائه می‌داد.

با این حال اپل برای ارائه امکان خرید درون برنامه‌ای شرایطی ویژه را در نظر گرفته که طی آن هزینه کمیسیون مشخصی را دریافت می‌کند. بر همین اساس تمامی اپلیکیشن‌های ارائه شده در اپ استور که دارای سیستم پرداخت درون برنامه‌ای هستند باید توسط اپل به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گیرند که البته به نظر می‌رسد که این اپلیکیشن توسط اپل مورد بررسی قرار نگرفته است. گفتنی است که این اپلیکیشن نهایتاً از اپ استور حذف شده است با این حال هنوز معلوم نیست که پول کاربران مالباخته به حساب آن‌ها باز گردانده خواهد شده است یا اپل در این زمینه هیچ اقدامی نکرده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location