سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 بیش از 75 درصد از کاربران آیفون و آیپدهای جدید اقدام به نصب و آپدیت سیستم عامل دستگاه همراه خود کرده‌اند و طی آن به آی او اس 12 مهاجرت کرده‌اند.

بر اساس گزارش جدید Mixpanel آی او اس 12 تنها 3 ماه نیم پس از عرضه نسخه نهایی و عمومی خود در بیش از 75 درصد از دستگاه‌های قابل پشتیبانی نصب شده است و کاربران از همین حالا رفته رفته به این نسخه مهاجرت می‌کنند. این مسئله همچنین نشان دهنده آن است که آی او اس 12 توانسته رکورد نصب و رشد در میان دستگاه‌های همراه اپل را نسبت به نسخه قبلی شکسته است.

شرکت تحلیلی یاد شده اعلام کرده که در حال حاضر 75.05 درصد از دستگاه‌های قابل پشتیبانی از آی او اس 12 به این نسخه مهاجرت کرده‌اند و از طرف دیگر 19.5 درصد از دستگاه‌ها همچنان روی آی او اس 11 در حال انجام وظایف خود هستند. این در حالی است که تمامی دستگاه‌های قابل پشتیبانی توسط آی او اس 11 در نسخه جدید 12 نیز پشتیبانی می‌شوند و آی او اس 12 به طور کامل پتانسیل جایگزین شدن روی آی او اس 11 را دارد.

در حقیقت این آمار نشان دهنده آن است که 19.05 درصد از کاربران دستگاه‌های اپل تمایلی به نصب آی او اس 12 ندارند یا از روش نصب آن روی دستگاه خود آگاهی لازم را ندارند. اپل تصمیم دارد تا با آپدیت نگه داشتن تمامی دستگاه‌های قابل پشتیبانی توسط خود علاوه بر بهتر جلوه دادن چهره اکو سیستم اختصاصی خود نسبت به اندروید و ویندوز، باعث افزایش امنیت اطلاعات کاربران و فعالیت‌های آن‌ها با استفاده از دستگاه‌های همراه شود.

این آمار در حالی منتشر شده است که در دسامبر سال گذشته آی او اس 11 در بازه زمانی مشابه تنها روی 50 درصد از دستگاه‌های قابل پشتیبانی از این نسخه نصب شده بود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location