سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل همچنان به فرایند حذف اپلیکیشن‌های مختلف دراپ استور چین ادامه داده و اخیر 700 اپلیکیشن دیگر را از دسترس کاربران چینی آیفون‌ها و آیپدها حذف کرده است.

بر اساس گزارش اخیر The Telegraph تعداد بسیاری از این اپلیکیشن‌ها توسط توسعه دهندگان بزرگ و شرکت‌های فناوری مهم در اپ استور قرار داده شده بودند. بسیاری از این اپلیکیشن‌ها کارکردی مشابه با موتور جست و جوی گوگل داشتند و از طریق آن‌ها کاربران می‌توانستند به جست و جوی موارد مختلف دسترسی داشته باشند.

اپل اعلام کرده که حذف این اپلیکیشن‌ها به دلیل عدم رعایت قوانین و دستورالعمل‌های وضع شده برای اپ استور صورت گرفته است و تا پیش از این نیز به توسعه دهندگان در این زمینه هشدار داده شده بود. اپل اوایل سال جاری میلادی نیز تعداد زیادی از اپلیکیشن‌های تغییر دهنده آی پی و وی پی ان ها را از اپ استور چین حذف کرده بودتا کاربران امکان دسترسی به آن‌ها را نداشته باشند.

از زمانی که اپل وارد بازار چین شده است، بسیاری از سیاست‌های این کمپانی در راستای همکاری با دولت این کشور تغییر پیدا کرده است. بر همین اساس، اپل تا به امروز سرورهای آیکلاود را برای کاربران چینی به داخل خاک این کشور انتقال داده است. از طرف دیگر بسیاری از اپلیکیشن‌هایی که دولت چین مخالف استفاده آن‌ها از طریق کاربران این کشور است، از اپ استور حذف می‌شوند و اپل به طور کامل با دولت این کشور به منظور باقی ماندن در بازار به شدت رقابتی چین همکاری می‌کند.

این مسئله باعث شده تا بسیاری از توسعه دهندگان، کاربران و فعالان حوزه امنیت شخصی از اپل بابت همکاری بی‌چون و چرا با دولت چین انتقاد کنند که البته هنوز اقدامات معترض‌ها به نتیجه مشخصی نرسیده است. گفتنی است که بسیاری از فعالان، تصمیم دارند تا از طریق دادگاه‌های اتحادیه اروپا اقدام به تنظیم شکایت علیه اپل در این زمینه کنند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location