سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

ماه دسامبر شروع شده است و حالا شرکت سونی اقدام به انتشار نام بازی‌های رایگان شده برای اکانت پلی استیشن پلاس در این ماه کرده است. بر این اساس سه بازی برای پلی استیشن 4 و 2 بازی برای پلی استیشن 3 و 2 بازی نیز برای پلی استیشن ویتا آماده عرضه شده‌اند و کاربران می‌توانند به صورت قانونی و در مدتی مشخص به آن‌ها دسترسی پیدا کنند.

این بازی‌ها از طریق شارژ کردن اکانت پلی استیشن پلاس با استفاده از گیفت کارت قابل دسترسی هستند و کاربران می‌توانند در مدتی مشخص به آن‌ها دسترسی داشته باشند. یکی از بازی‌های ارائه شده در این مجموعه میان پلی استیشن 4 و پلی استیشن ویتا یکی هستند و کاربران در صورت تهیه اکانت پلی استیشن پلاس و در صورتی که دو کنسول یاد شده را داشته باشند می‌توانند به صورت هم‌زمان از آن استفاده کنند.

بازی‌های یاد شده در مدتی محدود که در پلی استیشن نتورک و استور مخصوص این کنسول در نظر گرفته شده برای کاربران قابل استفاده هستند و کاربران می‌توانند از آن‌ها لذت ببرند. کاربران می‌توانند با خرید اکانت پلی استیشن پلاس بر اساس زمان بندی مشخص حساب کاربری خود را شارژ کرده و از اجرای این بازی‌ها در کنسول بازی خود لذت ببرند. گفتنی است که زمان مشخص برای امکان اجرای بازی‌های ارائه شده در اکانت پلی استیشن پلاس بر اساس زمانی است که کاربران گیفت کارت مشخص آن را خریداری کرده‌اند.

گفتنی است که پلی استیشن پلاس روشی ارزان قیمت برای تجربه بازی‌ها به صورت محدود است و کاربران در صورت تمایل می‌توانند نسخه کامل این بازی‌ها را به صورت نامحدود خریداری کنند. بازی‌های یاد شده برای اکانت پلی استیشن پلاس در ماه دسامبر شامل موارد زیر می‌شوند:

PS4:

  • Soma
  • Onrush
  • Iconoclasts (also on PS Vita)

PS3

  • Steredenn
  • SteinsGate

PS Vita

  • Papers, Please
  • Iconoclasts (also on PS4)

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location