سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

یکی از مهم‌ترین تغییراتی اپل در تولید و طراحی آیفون XS و نسخه Max آن اعمال کرده، تغییر کاربری و دکمه‌های کاربردی در آن‌ها است. آیفون XS، XS Max و XR دیگر همانند دیگر آیفون‌ها امکان ریستارت را ندارند و صفحه مربوط به پاور در آن‌ها تغییر کرده است.

دکمه پاور در هنگام فشار داده شدن دستیار دیجیتالی سیری را به صورت پیش فرض فراخوانی می‌کند و این مسئله باعث می‌شود تا کاربران برای خاموش کردن یا ریستارت کردن آیفون‌های جدید گیج و سردرگم شوند و نتوانند به‌سادگی دستگاه خود را خاموش کنند.

حذف دکمه هوم علت اصلی تغییر کاربری دکمه‌ها در آیفون‌های جدید است. روند گرفتن اسکرین شات، فراخوانی دستیار هوشمند سیری و خاموش کردن دستگاه به طور کامل تغییر کرده است. تا پیش از این کاربران با فشار دادن دکمه هوم به صورت طولانی مدت می‌توانستند به سیری دسترسی داشته باشند و فشار دادن طولانی مدت دکمه پاور دستگاه را خاموش می‌کرد. اما حالا جایگزین کردن فراخوانی سیری از هوم به دکمه پاور باعث شده تا اپل از دکمه‌های ترکیبی برای باز کردن صفحه خاموش و ریستارت کردن آیفون‌های جدید استفاده کند. 

چگونه آیفون XS را خاموش یا ریستارت کنیم؟

روش انجام این کار بسیار ساده است و اپل با جایگزینی دکمه هوم، فرایند استفاده از رابط کاربری آیفون‌ها را دشوار نکرده است و کاربران همچنان می‌توانند با روند کاربری آسان‌تری اقدام به خاموش کردن آیفون خود کنند.

  • 1.دکمه پاور و یکی از دکمه‌های ولوم را به صورت هم‌زمان و به صورت طولانی مدت نگه دارید
  • 2.صفحه خاموش و ریستارت کردن آیفون ظاهر می‌شود
  • 3.بسته به خواسته خود می‌توانید روی ریستارت یا خاموش کردن دستگاه سوایپ کنید تا دستگاه خاموش شود

گفتنی است که فعال سازی حالت DFU در آیفون‌ها نیز تغییر کرده است که بر اساس آن باید دستگاه را در حالت خاموش، یک بار دکمه ولوم بالا و یک بار ولوم پایین را فشار داده و سپس دکمه پاور را نگه دارید. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location