سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل پس از مدت‌ها رقابت با شرکت آمازون در زمینه تولید و عرضه اسپیکرهای هوشمند و سرویس‌های پخش موسیقی اقدام به رایزنی و همکاری با این کمپانی کرده است. بر همین اساس اپل موزیک قرار است در آینده در اسپیکر هوشمند آمازون اکو پشتیبانی شود.

شرکت آمازون در وبلاگ رسمی خود اعلام کرده که اپل موزیک از این پس می‌تواند از طریق دستیار صوتی و هوشمند الکسا در آمازون اکو فراخوانی شود و موسیقی‌های مختلف مورد علاقه کاربران را پخش کند. بر اساس ادعای وبلاگ آمازون، این قابلیت قرار است از آپدیت نرم افزاری که در روز 17 دسامبر 2017 منتشر می‌شود به کاربران ارائه خواهد شد.

کاربران و مصرف کنندگان از آمازون اکو در صورتی که اکانت کاربری اپل موزیک را خریداری کرده باشند، می‌توانند موسیقی‌ها را در اسپیکر هوشمند اکو پخش کنند و از این سرویس موسیقی در کنار اسپاتیفای و آمازون پرایم موزیک استفاده کنند.

تا پیش از این سرویس اپ موزیک تنها از طریق هوم پاد و برخی دیگر از اسپیکرهای هوشمند پشتیبانی می‌شد؛ اما حالا به نظر می‌رسد که اپل سیاست‌های خود را تغییر داده و طی آن تصمیم دارد تا کاربری سرویس اپل موزیک را در میان دستگاه‌های سخت افزاری تعمیم دهد. این فرایند باعث می‌شود تا سرعت کاربری اپل موزیک و همچنین تعداد کاربران این سرویس پخش را افزایش دهد.

فعالیت اخیر اپل در زمینه ارائه اپل موزیک در آمازون اکو در حالی انجام شده است که مؤسسات تحلیلی تا پیش از این اعلام کرده بودند که اپل موزیک قابلیت رقابت با سرویس‌های قدرتمندی نظیر اسپاتیفای را ندارد و اپل به همین دلیل تصمیم دارد تا با کمپانی iHeartMedia در زمینه ارائه محتوای صوتی با کیفیت‌تر همکاری کند تا بتواند از طریق آن توجه بیشتری از کاربران را جلب کند و بتواند با شرکت‌های رقیب در این زمینه رقابت سنگین‌تری داشته باشد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location