سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل پس از رایزنی‌های متعدد با مقامات دولت هند، اعلام کرده که حاضر به ارائه اپلیکیشن آنتی اسپم به کاربران آیفون‌ها در هند است.

تا پیش از این دولت هند تمامی اپراتورها و شرکت‌های ارائه دهنده و تولید کننده تلفن‌های هوشمند را موظف به اضافه کردن یک اپلیکیشن آنتی اسپم به منظور مبارزه با محتوای تبلیغاتی نشان داده شده به کاربران هندی کرده بود. تمامی شرکت‌های ارائه دهنده خدمات و محصولات ارتباطی در هند در نهایت اقدام به ارائه این اپلیکیشن به کاربران کرده بودند و تنها شرکتی که از انجام این کار خودداری کرده بود، شرکت اپل به حساب میامد.

اپلیکیشن TRAI DND توسعه داده شده توسط دولت هند، از طرف اپل برای ارائه در اپ استور تائید نشده بود و به همین دلیل کاربران آیفون‌ها به آن دسترسی نداشتند. اپل اعلام کرده بود که این اپلیکیشن ممکن است فرایند تجربه کاربری و محتوای نشان داده شده به کاربران را کنترل یا محدود کند و کاربران آیفون‌ها بهتر است که از آن استفاده نکنند.

دولت هند نیز در واکنش به این اقدام اپل اعلام کرده بود که در صورت عدم تائید این اپلیکیشن در اپ استور اقدام به خارج کردن تمامی آیفون‌ها از رجیستری تلفنهای همراه در این کشور خواهد کرد. اما اپل در نهایت طی رایزنی‌های خود تصمیم به قبول شرایط دولت هند گرفته است و به همین دلیل کاربران هندی می‌توانند از این پس به این اپلیکیشن ضد اسپم دسترسی داشته باشند.

دولت هند تصمیم دارد تا با ارائه این اپلیکیشن به کاربران داخل این کشور، تعداد اپلیکیشن‌های تبلیغاتی در تلفن‌های هوشمند و اپلیکیشن‌های مبتنی بر آن را کاهش دهد. تا پیش از این، کاربران تلفن‌های هوشمند اندرویدی از سال 2016 توان دسترسی به این اپلیکیشن را در پلی استور داشته‌اند و حالا کاربران آیفون‌ها در هند پس از حدود دو سال به این اپلیکیشن دسترسی خواهند داشت.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location