سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

قاضی فدرال به تازگی تاریخ دقیق برگزاری دادگاه بررسی به شکایت کوالکام علیه اپل را مشخص کرده است که بر اساس آن شرکت اپل باید در روز 15 آوریل سال 2019 برای دفاع از خود به دادگاه برود.

کوالکام دو ماه پیش از اپل به اتهام دزدیدن کدهای مورد نیاز برای ساخت تراشه‌های مودم اسنپ دراگون و ارائه آن‌ها به شرکت اینتل از اپل شکایت کرده بود. این شکایت نتیجه کشمکش‌های قانونی اپل با کوالکام است که از سال 2017 شروع شده بود که طی آن اپل به طور کامل همکاری خود را با شرکت کوالکام قطع کرده بود و طی آن تصمیم به همکاری با شرکت اینتل گرفته بود.

در این میان، بسیاری از تحلیلگران ادعا کرده‌اند که آیفون X به‌عنوان اولین نتیجه همکاری اپل با اینتل پس از کشمکش‌ها با کوالکام، دارای سرعت دانلود بسیار پایین‌تری در شبکه LTE است. کوالکام ادعا کرده که شرکت اپل در همکاری خود با شرکت اینتل تلاش کرد تا با ربودن اطلاعات ساخت تراشه‌های ارتباطی اسنپ دراگون، سرعت دانلود آیفون‌های 2018 شامل آیفون XS، XS Max و XR را در شبکه ال تی ای افزایش دهد.

بر اساس گزارش وب سایت Union-Tribune وکلای شرکت اپل از همین حالا تلاش‌هایی در زمینه مصالحه با کوالکام پیش از شروع دادگاه کرده‌اند. کوالکام امید داشت تا دادگاه پیش از ماه فوریه سال 2019 میلادی برگزار شود تا بتواند بدون مصالحه به منافع خود دست پیدا کند. با این حال سخنگوی دادگاه عالی فدرال در آمریکا اعلام کرده که تاریخ و زمان بندی این دادگاه قابل تغییر نخواهد بود.

در صورت محکوم شدن شرکت اپل و احراز شدن فرایند کپی برداری این کمپانی از محصولات کوالکام، کوپرتینویی‌ها باید غرامت سنگینی را بپردازند و همچنین ممکن است فروش آیفون‌ها در سال 2019 با کاهش کاملاً جدی مواجه شود تا حدی که عرضه این محصولات در برخی از کشورها محدود شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location