شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 یکی از مهم‌ترین چالش‌های پیش روی کاربران ایرانی برای پرداخت با مستر کارت الزام به تغییر آی پی به کشورهای دیگر است. این مسئله به طور مشخص به دلیل عدم سرویس دهی صحیح به ایرانیان طی تحریم‌های اقتصادی ایجاد شده‌اند.

بر همین اساس سرویس‌های خارجی به هیچ وجه نباید متوجه فعالیتی از آی پی ایران شوند؛ چرا که در این صورت هیچ خدماتی را به کاربران ارائه نمی‌دهند. برای جلو گیری از فاش شده آی پی ایران در سرویس‌های پرداخت خارجی که با استفاده از مستر کارت صورت می‌گیرد؛ رعایت موارد زیر الزامی است.

نکته اول: حتماً از آی پی غیر از ایران باید وارد سایت شوید. برای این کار توصیه می‌شود تا از سرویس‌های رایگان که احتمال حملات فیشینگ را بالا می‌برند استفاده نکنید و به جای آن یک ابزار تغییر آی پی ایمن را خریداری کنید. توصیه می‌شود تا یک ابزار که آی پی ثابت کشورهای خارجی (ترجیحاً امارات) را به شما می‌دهند استفاده کنید تا در خریدهای بعدی با مشکل مواجه نشوید.

نکته دوم: Billing Address یا همان بیلینگ آدرس در هنگام پرداخت باید به طور درست وارد شود. تا پیش از این در صفحه آموزش ساخت اکانت eMoney یک آدرس از امارات که باعث بروز مشکلات کمتری برای کاربران ایرانی می‌شود، ارائه شده است.

نکته سوم: اگر از تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها و هر دستگاهی که در آن GPS تعبیه شده، استفاده می‌کنید، حتماً آن را خاموش کنید. گفتنی است که اگر از دستگاه‌های اندرویدی روت شده استفاده می‌کنید می‌توانید در بخش Developer Options گزینه Allow Mock location را فعال کرده و مشخصاً جی پی اس دستگاه خود را به مکان یکسان با آی پی انتقال دهید. البته خاموش بودن جی پی اس در تمامی موارد کفایت می‌کند.

نکته چهارم: بیلینگ آدرس دستگاه شما باید با آدرس وارد شده در پنل بانکی و موقعیت مکانی آی پی شما یکسان باشد.

نکته پنجم: پیش از اقدام به انجام عملیات پرداخت حتماً از پشتیبانی وب سایت از مستر کارت و کارت اعتباری که در اختیار دارید مطمئن شوید.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...