سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

اوایل سال جاری میلادی بود که شرکت اپل به دلیل احراز شدن کاهش عمدی سرعت آیفون ها اقدام به ارائه پیشنهادی ویژه برای عرضه خدمات تعویض باتری آیفون ها با قیمت 29 دلار گرفته بود. این کمپانی در آن زمان اعلام کرده بود که تا تاریخ 31 دسامبر 2018 این خدمات را به کاربران ارائه می‌دهد.

براین اساس، آیفون SE، 7، 7 Plus، 8، 8 Plus و X مشمول این طرح می‌شوند و کاربران می‌توانند تا روز 31 دسامبر با قیمت 29 دلار باتری دستگاه خود را تعویض کنند. البته باید یادآور شد که اپل بابت ارائه این خدمات حتماً دستگاه‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهد و در صورت احراز شدن مشکلات مربوط به کارکرد باتری که باعث کاهش بازدهی دستگاه شود، خدمات یاد شده را به کاربران ارائه می‌دهد.

گفتنی است که این خدمات تنها از طریق اپل استورهای رسمی به کاربران ارائه می‌شود و بر همین اساس کاربران در ایران امکان استفاده از آن را ندارند؛ کما اینکه دریافت خدمات تعویض در ایران ممکن است کمتر از 29 دلار تمام می‌شود. به همین دلیل به کاربران ایرانی توصیه می‌شود تا اگر با مشکلات مربوط به تعویض باتری مواجه هستند، به مراکز ارائه خدمات پس از فروش محصولات اپل در داخل ایران مراجعه کنند.

اپل پس از عرضه آی او اس 11.4 مشکلات مربوط به کاهش عمدی سرعت آیفون ها را برطرف کرد با این حال به منظور جلب رضایت کاربران، طرح کاهش قیمت خدمات تعویض آیفون ها را تا آخرین روز سال جاری میلادی ادامه داد. علاوه بر این، اپل امکان مشاهده وضعیت سلامت باتری آیفون ها را در این نسخه به کاربران ارائه داد تا از طریق آن کاربران بتوانند در هر زمانی که تصمیم بگیرند از میزان سلامتی تلفن هوشمند خودشان آگاه شوند.

به طور کل، اپل تمامی تلاش خود را از ابتدای سال جاری برای جلب اعتماد و رضایت دوباره مشتریان کرده که البته در این زمینه نیز بسیار موفق عمل کرده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location