سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل روز گذشته کلکسیون جدیدی از قاب سیلیکونی آیفون XS و XS Max را در کنار بندهای اسپرت اپل واچ آماده عرضه کرده است.

رنگ‌های معرفی شده در این قاب‌ها شامل Hibiscus، Mellow، Yellow و Pacific Green می‌شوند. علاوه بر این تعدادی از بندهای جدید برای اپل واچ‌های سری نایکی پلاس نیز آماده عرضه شده‌اند که خبرهای مربوط به آن‌ها در اوایل ماه نوامبر منتشر شده بود. رنگ‌های جدید بندهای اپل واچ نایکی پلاس شامل Celestial Teal، Olive Flak و Smokey Mauve است.

قاب‌های سیلیکونی آیفون XS و XS Max باقیمت 39 دلار و بندهای اسپرت اپل واچ سری 4 در دو سایز 40 و 44 میلی متری باقیمت 49 دلار آماده عرضه شده‌اند. علاوه بر این، بند اپل واچ سری نایکی پلاس که در رنگ‌های جدید آماده عرضه شده‌اند دقیقاً با همان قیمت 49 دلار آماده عرضه شده‌اند.

این محصولات به زودی از طریق وب سایت رسمی فروشگاه آنلاین شرکت اپل آماده عرضه می‌شوند و در آینده نیز کاربران در برخی از کشورهای دنیا می‌توانند از آن به صورت ویژه استفاده کنند. علاوه بر این، این بندها به صورت محدود آماده عرضه می‌شوند و ممکن است در مدت کوتاهی پس از عرضه موجودی آن‌ها به اتمام برسد. پیش بینی می‌شود این محصولات در آینده نزدیک در بازار ایران نیز آماده عرضه شوند. با این حال کاربران ایرانی باید به یاد داشته باشند که این محصولات به صورت محدود عرضه می‌شوند و ممکن است در مدتی کوتاه دیگر قابل دسترسی نباشند.

اپل بر اساس هر فصل محصولات ویژه‌ای را آماده عرضه به بازار می‌کند که از طریق آن کاربران می‌توانند ظاهر دستگاه‌های خود را تغییر دهند، با این حال باید به یاد داشت که موجودی آن‌ها محدود بوده و پس از پایان هر فصل محصولات جدیدی جایگزین آن‌ها می‌شوند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location