سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 آپدیت جدید اینستاگرام که به تازگی آماده عرضه شده است، به کاربران این امکان را می‌دهد تا بدون امکان خواندن کپشن عکس‌ها آن‌ها را به صورت شنیداری دریافت کنند.

اینستاگرام در پست جدید وبلاگ رسمی خود اعلام کرده که این قابلیت برای کاربرانی که دچار دوبینی و کم بینی هستند به کار میاید و آن‌ها می‌توانند از این قابلیت برای مشاهده بهتر عکس‌ها و کپشن های آن‌ها استفاده کنند. وبلاگ اینستاگرام توضیح داده است که این شبکه اجتماعی بیش زا 285 میلیون کاربر با اختلالات دوبینی دارد و به همین دلیل قابلیت باعث می‌شود تا کاربران با روند بهتری بتوانند از این شبکه اجتماعی استفاده کنند.

اینستاگرام اعلام کرده که در صورت فعال سازی این قابلیت در بخش تنظیمات آن، کاربران می‌توانند به صورت خودکار توضیحات و کامنت های هر یک از تصاویر را به صورت جداگانه گوش کنند و به صورت سریع تمامی اطلاعات مربوط به آن تصویر را دریافت کنند. این قابلیت همچنین به کاربرانی که دارای مشکلات بینایی یا کم بینی نیز هستند کمک می‌کند تا از شبکه اجتماعی اینستاگرام به صورت ویژه و خاص استفاده کنند.

برای دسترسی به این قابلیت باید از بخش Advanced Settings در تنظیمات اصلی آن استفاده کنند. گفتنی است که این قابلیت در هر لحظه امکان خاموش شدن از طرف کاربران را دارد و می‌توان آن را به سادگی خاموش کرد. کاربران می‌توانند از همین حالا با مراجعه به پلی استیو شرکت گوگل و اپ استور شرکت اپل این نسخه را به ترتیب برای گوشی‌های اندرویدی و آیفون‌ها دریافت کنند.

علاوه بر این اینستاگرام تغییراتی را در روند کاربری دستگاه نیز اعمال کرده است و طی آن تجربه کاربران با نصب این نسخه جدید بهبود یافته است. کاربران می‌توانند از همین حالا با نصب این نسخه جدید علاوه بر دسترسی به قابلیت پخش صوتی کپشن های تصاویر به رابط کاربری بهبود یافته اپلیکیشن این شبکه اجتماعی دسترسی داشته باشند

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location