شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

شرکت اپل یک ماه نیم پس از معرفی و عرضه اپل واچ سری 4 با قابلیت الکتروکاردیوگراف امکان استفاده از آن را از طریق آپدیت نرم افزار واچ او اس 5.1.2 برای کاربران فراهم کرده است.

کاربرانی که از همین حالا نسخه بتای واچ او اس 5.1.2 را روی اپل واچ سری 4 خود نصب کرده‌اند می‌توانند با قرار دادن انگشت دست دیگر خود روی دیجیتال کراون، روند ضربان قلب خود را در هر لحظه مشاهده کنند. شرکت اپل اعلام کرده که فعلاً در حال تست خصوصیات این قابلیت و موارد استفاده از آن است و فعلاً واچ او اس 5.1.2 به صورت عمومی آماده عرضه نشده است.و این نسخه دارای باگ‌های نرم افزاری زیادی است و به همین دلیل کاربرانی که به صورت روزمره از اپل واچ خود استفاده می‌کنند، بهتر است آن را روی دستگاه خود نصب نکنند.

قابلیت الکتروکاردیوگراف یکی از مهم‌ترین خصوصیات اپل واچ سری 4 است و به همین دلیل اپل بابت عرضه آن به کاربران توانسته تأییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا یا همان FDA را دریافت کند. اپل اعلام کرده که این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد تا به صورت زودهنگام از بیماری‌ها و اختلال‌های قلبی و عروقی نظیر فیبرالاسیون دهلیزی باخبر شوند.

با این حال اپل اعلام کرده که قابلیت الکتروکاردیوگراف یک دستگاه تشخیصی مناسب برای پیدا کردن بیماری‌های مختلف در بدن افراد نیست و به همین دلیل در صورت دریافت هشدار کاربران باید سریعاً به پزشک مراجعه کنند و نتایج نشان داده شده در اپل واچ به هیچ وجه به منزله صحت و درستی بیماری یا سلامت کاربر نیست.

پس از عرضه نسخه عمومی واچ او اس 5.1.2 کاربران می‌توانند بدون هیچ گونه محدودیتی از اپل واچ سری 4 برای ردیابی فعالیت‌های قلبی خود استفاده کنند. گفتنی است که این قابلیت احتمالاً تنها برای افراد بالای 65 سال به بعد آماده عرضه شده است. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...