سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 فروشگاه آنلاین Red Dead به تازگی در خبری اعلام کرده که امکان خرید طلا از طریق گیفت کارت در این بازی را فراهم کرده است و کاربران در آینده نزدیک می‌توانند از این طرق طلا خریداری کنند و روند اجرای بازی را به طور ویژه‌ای تغییر دهند.

طلا در بازی رد دد ردمپشن 2 دقیقاً همانند جم در بازی کلش آف کلنز است و کاربران می‌توانند از طریق آن کارهای بیشتری را انجام دهند و امتیاز و پروفایل کاراکتر خود در بازی را گسترش دهند. علاوه بر این، کاربران می‌توانند از طریق خرید طلا در این بازی، قابلیت‌های بیشتری را در قسمت آنلاین در اختیار داشته باشند و از طریق آن کارهای بیشتری را نسبت به دیگر کاربران عادی انجام دهند.

شرکت راک استار خبر ارائه این قابلیت را در وبلاگ رسمی خود نیز داده است و قرار است در آینده نزدیک این قابلیت در اختیار کاربران قرار گیرد. برای خرید طلا دربازی رد دد ردمپشن 2 احتمالاً کاربران پلی استیشن 4 می‌توانند با شارژ حساب کاربری خود از طریق گیفت کارت پلی استیشن و همچنین کاربران ایکس باکس نیز با خرید گیفت کارت ایکس باکس لایو اقدام به شارژ حساب کاربری و در نهایت خرید طلا در بازی کنند. با این حال ممکن است شرکت راک استار راه کار متفاوتی را برای آن در نظر بگیرد و کاربران از طریق‌های دیگری بتوانند به این محصول در فروشگاه آنلاین Red Dead دسترسی داشته باشند.

نسخه آنلاین بازی رد دد ردمپشن 2 در حال حاضر به صورت نسخه بتا در اختیار کاربران عمومی قرار گرفته است و قرار است از دو روز دیگر روند عرضه آن به صورت عادی میان تمامی کاربران شروع شود. پس از روز 30 نوامبر سال جاری میلادی، تمامی کاربرانی که نسخه قانونی بازی رد دد ردمپشن 2 را دریافت کرده باشند، می‌توانند از این بازی به صورت آنلاین استفاده کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location