شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

شرکت DriveSavers که در زمینه بازیابی اطلاعات ذخیره شده روی دستگاه‌های مختلف فعالیت می‌کند، به‌تازگی ادعا کرده است که به راه کاری برای دور زدن قفل آیفون‌ها دست پیدا کرده است.

بر اساس این ادعا، می‌توان از سد قفل اصلی آیفون‌های عبور کرد و به اطلاعات اصلی آن دسترسی پیدا کرد. این کمپانی نام این سرویس را «بازیابی داده‌های قفل شده با رمز عبور» نامیده است و این خدمات را به مصرف کنندگان عادی ارائه می‌دهد. در حقیقت این خدمات که برای دور زدن آیفون‌ها ارائه می‌شوند، برای تمامی افراد عادی ارائه می‌شوند و ارائه آن‌ها به شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و امنیتی وجود ندارد.

این کمپانی البته ادعا کرده است که خدمات یاد شده را تنها به افرادی که رمز عبور دستگاهشان را فراموش کرده‌اند ارائه می‌دهد و این خدمات قرار نسبت در اختیار سازمان‌های دولتی قرار گیرد. وب سایت The Verge در بررسی‌ها و رایزنی‌های خود با این شرکت اعلام کرده که هزینه شکستن قفل یک آیفون 3900 دلار در نظر گرفته شده است. این کمپانی همچنین اعلام کرده که به صورت صد درصد در زمینه باز شدن قفل دستگاه به کاربران تضمین می‌دهد.

DriveSavers همچنین اعلام کرده که در برخی از اوقات برای ارائه این خدمات شاید درخواست مدارکی ویژه کند. این مدارک باید ثابت کنند که مشتری، صاحب اصلی دستگاه است یا حکم قضایی برای آن وجود دارد. اطلاعات دریافتی می‌توانند شامل گواهی فوت یک فرد که به بستگان او تحویل داده شده و همچنین مدارک ارسالی از طرف دادگاه یا یک شرکت قانونی باشد. در موارد فوت، شرکت DriveSavers می‌تواند با دریافت حکم قضایی از طرف وراث قفل دستگاه را باز می‌کند.

این کمپانی هیچ اطلاعات فنی مشخصی در مورد نحوه باز کردم قفل آیفون‌ها ارائه نداده است با این حال اعلام کرده که به صورت صد درصد توان بار کردن قفل آیفون‌ها و تلفن‌های هوشمند اندرویدی تولید شده توسط هواوی، لنوو، ال جی و ZTE را دارد.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...