سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

شرکت راک استار نسخه آنلاین بازی رد دد ردمپشن 2 را به صورت بتا برای ایکس باکس وان و پلی استیشن آماده عرضه کرده است.

بر همین اساس کاربران از روز 27 نوامبر، یعنی امروز می‌توانند به این بازی دسترسی داشته باشند و از طریق دانلود بتای نسخه Ultimate Edition به این بازی دسترسی داشته باشند. گفتنی است که نسخه عمومی آنلاین این بازی قرار است در روز 30 نوامبر یعنی 3 روز دیگر در اختیار کاربران قرار بگیرد.

کاربرانی که نسخه قانونی این بازی را از طریق خرید گیفت کارت پلی استیشن یا خرید گیفت کارت ایکس باکس لایو دریافت کرده‌اند می‌توانند با اتصال به اینترنت از این بازی به صورت آنلاین بهره‌مند شوند. نسخه آنلاین این بازی به کاربران این امکان را می‌دهد تا در دنیای طراحی شده بازی رد دد ردمپشن 2 که توسط راک استار طراحی شده است به بازی با افراد دیگر بپردازند.

راک استار از کاربران درخواست کرده تا در صورت توان نسخه بتای این بازی را دریافت کنند تا این کمپانی بتواند در طول سه روز آینده مشکلات احتمالی موجود در آن را برطرف کند. این کمپانی اعلام کرده که استفاده هر چه بیشتر کاربران از نسخه‌های بتا روند رفع باگ‌ها و مشکلات احتمالی نرم افزاری در محیط آنلاین این بازی را آسان‌تر می‌کند و به همین دلیل بهتر است کاربران از نسخه بتای بازی استفاده کنند.

گفتنی است که برای استفاده از بخش آنلاین این بازی کاربران باید حتماً نسخه قانونی این بازی را خریداری کرده باشند و با استفاده از اکانت کاربری خودشان در پلی استیشن نتورک و همچنین ایکس باکس لایو اقدام به اجرای بازی در محیط آنلاین کنند. قسمت آنلاین این بازی دارای چالش‌های متفاوتی نسبت به نسخه تک نفره آن است و به کاربران این امکان را می‌دهد تا با افراد دیگر در سراسر دنیا به اجرای این بازی بپردازند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location