سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 حذف دکمه هوم و استفاده از رابط کاربری جدید در آیپد پرو 2018 باعث شده تا این دستگاه نیز همانند آیفون X و دیگر محصولات مبتنی بر این رابط کاربری جدید کاربران را سردرگم کنند.

بسیاری از کاربران نحوه انجام بسیاری از کارها نظیر گرفتن اسکرین شات و فراخوانی سیری را در آیپد پرو جدیدید نمی‌خوانند و به همین دلیل پیش از خرید این محصول باید این روش‌ها را یاد بگیرند. تا پیش از این فشار دادنطولانی مدت دکمه هوم کاربران می‌توانستند سیری و دستیار هوشمند مبتنی بر آن را فعال کنند.

اما حالا در رابط کاربری جدید عدم وجود دکمه هوم باعث شده تا اپل به دنبال یک گزینه جایگزین برای انجام این کار باشد. کاربران می‌توانند با استفاده از این رابط کاربری جدید سیری را فراخوانی کنند و از طریق آن کارهای مختلف را با آن انجام دهند. آیپد پروی 2018 تنها دارای 3 دکمه فیزیکی است که شامل دکمه پاور و دو دکمه تنظیم سطح صدا است و تنها باید از طریق این سه دکمه تمامی کارها نظیر گرفتن اسکرین شات، کنترل سطح ولوم، ریستارت کردن، خاموش و روشن کردن و فعال سازی حالت ریکاوری مود را انجام داد.

در ادامه به روش صحیح برای فراخوانی سیری در آیپد پروی 2018 اشاره میشود.

فراخوانی سیری در آیپد پرو 2018

 روش انجام این کار بسیار ساده است و اپل این بار به جای دکمه هوم، امکان فشار دادن طولانی مدت دکمه پاور را برای فراخوانی سیری به کاربران ارائه داده است. با استفاده از این روش می‌توانید به صورت سریع و در هر لحظه‌ای به سیری دسترسی داشته باشید و در خواست‌های خود را به آن به صورت صوتی بدهید.

گفتنی است که این روش همانند روش مورد استفاده در آیفون‌های جدید شامل آیفون X، آیفون XS، آیفون XS Max و آیفون XR است و اپل تغییری در آن اعمال نکرده است تا کاربران از یک رابط کاربری یکپارچه بهره‌مند شوند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location