شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

تنها چند روز پیش بود که شایعاتی مبنی بر کاهش قیمت آیفون‌ها در کشور ژاپن مطرح شده بود و حالا این گزارش‌ها به حقیقت پیوسته‌اند و شرکت اپل قیمت این تلفن هوشمند را 100 دلار کاهش داده است.

بر اساس گزارش جدید، اپل طی یک قرارداد دو ساله با اپراتورهای ژاپنی آیفون XR را با قیمت 100 دلار کمتر از قیمت اصلی آن در این کشور به فروش خواهند رساند. بر همین اساس آیفون XR با ظرفیت 64 گیگابایت که تا پیش از این به ازای 36 هزار ین فروخته می‌شد، حالا با قیمت 24 هزار ین به فروش می‌رسد. البته اپراتورها در این میان، می‌توانند قیمت این تلفن هوشمند را برای مصرف کننده نهایی افزایش دهند.

گزارش‌های منتشر شده در دو هفته گذشته حاکی از آن بوده که اپل با مشکلات بسیاری در زمینه فروش این تلفن هوشمند مواجه شده است و به همین دلیل این تلفن هوشمند فروش کمتری نسبت دیگر گوشی‌های شرکت اپل خواهد داشت. پیش بینی‌های مطرح شده حاکی از آن است که آیفون XR در بازه زمانی سپتامبر 2018 تا سپتامبر 2019 سرنوشتی مشابه با آیفون 5C پیدا خواهد کرد و توجه‌های زیادی را به خود جلب نمی‌کند.

آیفون XR از لحاظ ظاهری و سیاست‌ها قیمت گذاری شباهت بسیار زیادی با آیفون 5C دارد و به همین دلیل بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که گوشی ارزان قیمت جدید شرکت اپل همانند گذشته موفقیت زیادی نسبت به پرچم‌داران پیدا نخواهد کرد. انتشار این گزارش‌ها و پیش بینی‌ها باعث شده تا سهام شرکت اپل در طول دو هفته گذشته به طرز قابل توجهی کاهش پیدا کند و پس از آن مایکروسافت به ارزشمندترین برند آمریکایی تبدیل شود و این عنوان را از اپل برباید. با این حال گزارش‌ها و پیش بینی‌های خوش بینانه حاکی از آن است که اپل پس از انتشار اولین گزارش مالی خود در جریان سال 2019 برای بار دیگر به موفقیت دست خواهد یافت. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...