شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 شرکت لاجیتک به تازگی شرکت Plantronics که در زمینه تولید هدفون‌ها فعالیت می‌کرد را تصاحب کرده است.

بر اساس جدیدترین گزارش خبرگزاری رویترز این کمپانی به ارزش 2.2 میلیارد دلار توسط لاجیتک تصاحب شده است که در حقیقت بزرگ‌ترین تصاحب لاجیتک تاکنون نیز به حساب میاید. بر همین اساس شرکت لاجیتک احتمالاً تصمیم دارد تا خط تولید هدفون‌های خود را به طرز قابل توجهی دگرگون کند.

خبر مربوط به تعیین تعرفه مالیاتی جدید برای محصولات مختلف تولید شده در چین توسط دولت آمریکا و نگرانی بسیاری از شرکت‌ها و از جمله آن‌ها اپل، باعث شده تا شرکت‌هایی نظیر لاجیتک به فکر تصاحب شرکت‌های کوچک مشابه در آمریکا بگیرند تا از طریق آن بتوانند محصولاتی جداگانه و ویژه را به مصرف کنندگان آمریکایی عرضه کنند.

علاوه بر این، اقدام جدید لاجیتک برای تصاحب این کمپانی حاکی از آن است که خط تولید هدفون‌های این شرکت در آینده از نزدیک دستخوش تغییرات بسیار زیادی می‌شود و از طریق آن کیفیت محصولات این برند افزایش پیدا می‌کنند. لاجیتک اولین کمپانی فعال در زمینه تولید دستگاه‌های الکترونیکی نیست که اقدام به تصاحب کمپانی‌های کوچک بومی در آمریکا می‌کند. تا پیش از این شرکت‌هایی نظیر سونی، Bose و حتی مایکروسافت اقدام به تصاحب استارت آپ‌هایی کرده بودند که از طریق آن بتوانند محصولات خود را در داخل خاک آمریکا تولید و عرضه کنند و مشمول طرح افزایش تعرفه‌های مالیاتی نشوند.

شایعات دیگری نیز وجود دارد که بر اساس آن‌ها شرکت اپل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک تولید ایرپادها را در آمریکا شروع کند و پس از آن قیمت این محصول را در آمریکا و برای مصرف کننده‌هایی در این کشور کاهش دهد. اپل همچنین شعبه‌ای از فاکس کان را در خاک آمریکا تأسیس کند و پس از آن تولید آیفون‌ها را در امریکا شروع کند تا مشکلات تعرفه‌ای گریبان گیر کاربران آمریکایی نشود.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...