شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

دولت آمریکا تصمیم دارد تا تعرفه مالیاتی مربوط به محصولات اپل و هر نوع دستگاهی که در چین به صورت انبوه تولید می‌شود را افزایش دهد.

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال شرکت اپل تصمیم دارد تا تمامی محصولات اپل و از جمله آن‌ها آیفون‌ها را با تعرفه مالیاتی بیشتری در آمریکا آماده عرضه کند. این گزارش حاکی از آ« است که تعرفه مالیاتی جدی تا 10 درصد نسبت به گذشته افزایش پیدا می‌کند و به همین دلیل آیفون‌ها و دیگر محصولات اپل شامل اپل واچ و آیپد نیز با این افزایش قیمت مواجه خواهند شد.

در صورت اجرایی شدن قانون جدید، تمامی محصولات اپل که در چین تولید می‌شوند باید با 10 تا 25 درصد مالیات وارد آمریکا شوند. از طرف دیگر اپل تمامی محصولات خود به جز مک پرو را در چین و تایوان تولید و عرضه می‌کند و قانون جدید تقریباً روی سودآوری تمامی محصولات شرکت اپل تأثیر می‌گذارد.

در چارت جدید دولت آمریکا، 10 درصد مالیات روی ورود هر یک از آیفون‌ها از چین به آمریکا تأثیر می‌گذارد و از طرف دیگر محصولات دیگر نظیر اپل واچ و مک بوک ممکن است این مقدار تا 25 درصد افزایش پیدا کند. هنوز معلوم نیست که اپل تصمیم دارد تا به دلیل این مالیات چه مقدار از قیمت آیفون‌ها را افزایش دهد اما به احتمال زیاد این تغییر تعرفه‌ها باعث می‌شود تا قیمت پارت LL/A محصولات اپل برای مصرف کننده نهایی افزایش پیدا کند.

این مسئله به طور مستقیم باعث می‌شود تا قیمت محصولات شرکت اپل به خصوص در پارت LL/A افزایش پیدا کند و حتی عرضه آن‌ها در کشورهای مختلف غیر از آمریکا نایاب شود.

دولت آمریکا قصد دارد تا تعرفه مالیاتی اعمال شده روی تمامی محصولات وارداتی از چین به آمریکا را که به ارزش 267 میلیارد ریال در سال می‌رسد بین 10 تا 25 درصد افزایش دهد که این مسئله علاوه بر وارد کردن ضرر و زیان به شرکت‌های تجاری، قدرت خرید مصرف کننده نهایی را نیز کاهش می‌دهد. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...