سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 نسخه جدید دستیار گوگل در سیستم عامل آی او اس از این پس به کاربران این امکان را می‌دهد تا از طریق دستور OK Google در هر لحظه به صورت خودکار فراخوانی شود.

تا پیش از این کاربران آیفون‌ها تنها با گفتن عبارت Hey Siri به دستیار هوشمند سیری به صورت صوتی دسترسی داشتند و برای دسترسی به دستیار گوگل باید وارد اپلیکیشن مخصوص آن در آیفون خود می‌شدند. اما حالا در آپدیت جدید کاربران به طور هم‌زمان می‌تواند از هر دو عبارت Hey Siri و OK Google برای فراخوانی هر یک از دستیارهای صوتی دیجیتالی استفاده کنند.

البته برای فراخوانی دستیار گوگل باید آیفون آنلاک شده باشد و قفل صفحه آن باز شده باشد. کاربران کافی است ابتدا عبارت Hey Siri را گفته و سپس با گفتن عبارت OK Google دستیار صوتی گوگل را از طریق آن فعال کنند. این مسئله نشان می‌دهد که فراخوانی گوگل در آیفون‌ها از طریق سیری امکان پذیر است و کاربران پیش از نصب این دستیار صوتی هوشمند باید ابتدا امکان فراخوانی سیری از طریق فرمان سوتی را فعال کرده باشند.

استفاده از دستیار گوگل باعث می‌شود تا کاربران به قابلیت‌های هوشمند بیشتری در تلفن هوشمند خود دسترسی داشته باشند و علاوه بر این حق انتخاب بیشتری در زمینهاستفاده از دستیارهای صوتی داشته باشند. اگر کاربران در خانه خود از اسپیکر گوگل هوم استفاده کنند نیز می‌توانند از طریق آیفون و اپل واچ در هر لحظه به صورت سریع و از طریق فرمان‌های صوتی این دستیار دیجیتالی را فعال کنند.

بر اساس گزارش بسیاری از کاربران، دستیار گوگل از لحاظ کارکرد سرعت عملکرد و دقت بیشتری نسبت به سیری دارد و به همین دلیل کاربران آیفون‌ها باوجود طراحی بسیار مناسب این تلفن‌های هوشمند تمایل بیشتری به استفاده از دستیار گوگل به‌جای سیری که به صورت اختصاصی توسط اپل تولید شده است دارند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location