سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 سه روز پس از بلک فرایدی، جمعه سایبری شروع می‌شود و حالا شرکت‌های ارائه دهنده محصولات دیجیتالی و بازی‌های ویدیویی، همچنان تخفیف‌های ویژه‌ای را برای کاربران در نظر گرفته‌اند.

دوشنبه سایبری تا آخر امشب برقرار خواهد بود و کاربران می‌توانند با خرید گیفت کارت پلی استیشن و ایکس باکس اقدام به خرید محصولات دیجیتالی خود با قیمت‌هایی کاملاً استثنایی کنند. گفتنی است که در کنار سونی و مایکروسافت، شرکت‌های دیگری نظیر گیم استاپ، بلیزارد و استیم نیز تخفیف‌های ویژه‌ای را برای کاربران در نظر گرفته‌اند.

در مجموع دوشنبه سایبری آخرین فرصت برای علاقه‌مندان و کاربران به حساب میاید که می‌توانند در طول آن از قیمت‌های ویژه بهره‌مند شوند. بازه بین بلک فرایدی و دوشنبه سایبری سالی یک بار رخ می‌دهد و هر سال محصولات خاصی در آن با قیمت ویژه آماده عرضه می‌شوند. در صورتی که به اجرای بازی‌های جدید تمایل دارید می‌توانید از همین حالا از این تخفیف‌های ویژه تا پایان امشب بهره‌مند شوید.

بسیاری از بازی‌های تخفیف خورده از مجموعه‌های جدید ارائه شده برای کنسول‌ها و کامپیوترهای شخصی هستند و کاربران می‌توانند در میان آن‌ها، بازی‌هایی که علاقه بیشتری به آن‌ها دارند را خریداری کنند. این بازی‌ها اغلب با کمتر از نصب ارزش واقعی آن‌ها به فروش می‌رسند و بر خلاف پلی استیشن پلاس و ایکس باکس گلد محدودیتی در استفاده از آن‌ها به صورت مادام العمر وجود ندارد.

علاوه بر این، فروشگاه‌های دیجیتالی اپ استور و گوگل پلی نیز تخفیف‌های ویژه‌ای را در نظر گرفته‌اند که می‌توانید از همین حالا به آن‌ها دسترسی داشته باشید و از آن‌ها بهره‌مند شوید. برای استفاده از این تخفیف‌های ویژه کافی است کاربران ابتدا محصولات مورد نظر خود را انتخاب کنند و سپس اقدام به خرید گیفت کارت کرده و سپس حساب کاربری مورد نظر را شارژ کرده و اپلیکیشن‌ها و بازی‌های تارگت شده را خریداری کنند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location