سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 موسسه مهندسی سازه‌ها در آمریکا به‌تازگی اقدام به ارائه جایزه بهترین طراحی مهندسی را به شرکت اپل به خاطر ساخت سالن آمفی‌تئاتر استیو جابز داده است.

آمفی‌تئاتر استیو اولین ساختمان در دنیا به حساب میاید که به طور کامل با سازه‌های شیشه‌ای تولید شده است. سقف این ساختمان از 47 متر مربع فیبر کربن ساخته شده است که در نوع خود بزرگ‌ترین سازه فیبر کربن به حساب میاید. وزن این سقف 80 تن و ارتفاع آن 7 متر است که روی سازه کاملاً شیشه‌ای قرار گرفته است.

ساخت این ساختمان با سازه تمام شیشه‌ای یک اثر هنری شگرف به حساب میاید و به همین دلیل موسسه مهندسی سازه‌ها در آمریکا این جایزه را برای آن در نظر گرفته است.

اپل این سازه را در مقر جدید خود یعنی اپل پارک بنا کرده است و از آن برای برگزاری مراسم‌های ویژه استفاده می‌کند. این سالن تا به امروز میزبان دو مراسم اصلی اپل در دوازدهم سپتامبر سال 2017 و سال 2018 میلادی برای معرفی آیفون X، آیفون XS، آیفون XS Max و آیفون XR بوده است. اپل واچ سری 3 و 4 نیز در این سالن معرفی شده‌اند. اپل از این پس تصمیم دارد تا مراسم معرفی محصولات جدید و اصلی خود را در این ساختمان برگزار کند. در قسمت پایین این سازه یک سال آمفی‌تئاتر بزرگ و همچنین محیطی بزرگ منتهی به راهروی زیر زمینی قرار گرفته است که برای بررسی محصولات جدید توسط خبرنگاران در نظر گرفته شده است.

اپل پارک به‌عنوان مقر اصلی و جدید شرکت اپل از سال گذشته آماده بهره برداری شد و کارکنان این کمپانی به صورت تدریجی به این محدوده منتقل شدند. این منطقه همچنین دارای بخش جداگانه‌ای برای بازدیدکنندگان و همچنین یک اپل استور اختصاصی است که ورود آن برای عموم آزاد است و می‌توانند از طریق آن محصولات ویژه‌ای را خریداری کنند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location