سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

تعداد زیادی از فروشندگان کره‌ای به‌تازگی اقدام به تهدید اپل برای شکایت علیه این شرکت کرده‌اند. این فروشندگان بر این ادعا هستند که سیاست اپل در زمینه فروش آیفون‌ها، غیرمنصفانه است.

بر اساس جدیدترین گزارش وب سایت کره‌ای The Korea Herald تعدادی از فروشندگان تلفن‌های هوشمند کره‌ای در روز بیست و یکم نوامبر سال جاری میلادی علیه شرکت اپل اعتراضاتی را مطرح کرده‌اند. بر اساس ادعای این فروشندگان، شرکت اپل آن‌ها را مجبور به خرید آیفون‌های دمو می‌کند؛ این در حالی است که بسیاری از فروشگاه‌ها نیازی به آیفون‌های دمو ندارند و این مسئله باعث می‌شود تا هزینه اضافه به گردن آن‌ها بیافتد.

به صورت پیش‌فرض شرکت‌های تولید کننده تلفن‌های هوشمند، برای نمایش دادن محصولات خود، اقدام به تولید محصولات دمو به صورت جداگانه می‌کنند و این محصولات را به صورت رایگان به فروشگاه‌ها ارائه می‌دهند. این در حالی است که اپل فروشندگان را مجبور به خرید آیفون‌های دمو می‌کند و این مسئله باعث می‌شود تا تعداد زیادی از فروشندگان تمایلی به خرید عمده آیفون‌ها نداشته باشند.

از طرفی فروشگاه‌های معترض اعلام کرده‌اند که اپل هر ساله قیمت محصولات خود و به‌خصوص آیفون‌ها را افزایش می‌دهد و این مسئله باعث می‌شود تا فروشگاه‌ها هزینه زیادی را برای آیفون‌های دمو شده بپردازند.

سیاست‌های شرکت اپل در زمینه فروش محصولات هوشمند در کشورهای آسیایی اغلب با چالش‌های زیادی مواجه بوده است. عمده این چالش‌ها به فعالیت‌های نه چندان سخت‌گیرانه‌تر دیگر تولید کنندگان تلفن‌های هوشمند باز می‌گردد و فروشندگان برای فروش و عرضه تلفن‌های هوشمند کره‌ای و چینی با چالش‌های مشابه که برای فروش محصولات اپل وجود دارد، مواجه نیستند.

گفتنی است که اپل پس از سامسونگ، دومین فروشنده برتر تلفن‌های هوشمند در کشور کره به حساب میاید در حالی که این کشور زادگاه اصلی شرکت سامسونگ به حساب میاید.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location