سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 دادگاه عالی آمریکا امروز دوشنبه در جلسه‌ای قرار است ادعای شرکت اپل و شکات این کمپانی را در مورد انحصار طلبی و سیاست‌های اعمال شده در اپ استور را مورد بررسی قرار دهد.

بر اساس گزارش خبرگزاری رویترز، این پرونده قانونی پس از اعمال تخفیف 30 درصدی روی اپلیکیشن‌هایی که توسط توسعه دهندگان متفرقه توسعه داده شده بود، شروع شده است. بر این اساس، توسعه دهندگانی که از اپل بابت عرضه اپلیکیشن آن‌ها به صورت ارزان قیمت‌تر شکایت دارند امروز به دلیل فعالیت انحصارطلبانه این کمپانی به دادگاه می‌روند تا دعاوی آن‌ها مورد بررسی قرار گیرد.

تا پیش از این نیز تعداد زیادی شکایات علیه سیاست‌های شرکت اپل در دادگاه‌های آمریکایی و اروپایی به ثبت رسیده بود. بر اساس این شکایات، توسعه دهندگان و کاربران از وضعیت سیاست گذاری شرکت اپل در نحوه فروش و عرضه اپلیکیشن‌ها شکایت داشته‌اند. اپل از یک طرف کمیسیون قابل توجهی را از توسعه دهندگان می‌گیرد و از طرف دیگر امکان دانلود اپلیکیشن‌ها را فقط از طریق اپ استور فراهم کرده است.

اپل هر زمانی که بخواهد توان حذف یک اپلیکیشن یا عرضه آن با قیمت پایین‌تر را به کاربران دارد و توسعه دهندگان هیچ نظارتی روی این مسئله ندارند. بر این اساس توسعه دهندگان آمریکایی طی شکایتی از اپل از دادگاه عالی آمریکا خواسته‌اند تا وضعیت فعالیت اپل در اپ استور را مورد بررسی قرار دهد. در این پرونده قانونی توسعه دهندگان ادعا کرده‌اند که عرضه ناگهانی اپلیکیشن‌ها با قیمت ویژه علاوه بر از بین بردن بازار رقابتی میان اپلیکیشن‌ها باعث شده تا ضرر قابل توجهی به توسعه دهندگان وارد شود.

تا پیش از این نیز شکایتی در مورد انحصار طلبی در زمینه عرضه اپلیکیشن‌ها فقط از طریق اپ استور در دادگاه اتحادیه اروپا ثبت شده بود. گفتنی است که نتیجه این دادگاه هنوز مشخص نشده است و هنوز معلوم نیست که در نتیجه شکایت توسعه دهندگان آینده اپ استور و اپلیکیشن‌های ارائه شده در آن چه خواهد شد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location